Spolucestování kamkoliv

Jordánsko / Azory / Valencie

Lenka

Sháním spolucestující do Jordánska / Azory / Valencie / případně jinam během listopadu či později. Mám ráda poznávání měst, památek, přírody, hory,… Jsem z Prahy, 36let. Lenka (lenka.rule@gmail.com)

Zkušenosti čtenářů

Eva

Ahoj, ráda bych někam letěla. Jsem spíš na tu přírodu. Je mi 34 let. Azory nebo třeba Jordánsko nezní špatně. Nebo i jinam. Jsem z Liberecka.

Díky Eva 🙂

Libor_S
Eva:

Ahoj Evo, do Jordánska letím 30.10., což asi nestíháš, ale pokud bys měla čas od 14. do 29. listopadu a chtěla projet jižní Maroko (mj. i Erg Chebbi) a Západní Saharu (aktuální reporty z cesty na FB Cestuji za Kacku), můžeš se přidat. Upozorňuju, že cesta zahrnuje dlouhé přejezdy autem. Vzhledem k vývoji situace a obavám marocké vlády bude ČR asi brzo zařazena na seznam B tj. nutné očkování a PCR test provedený do 48 h. před příletem, i když dosud mohou do Maroka z některých zemí včetně ČR celkem snadno i neočkovaní. Před pár dny pozastavili lety z Británie, Německa a Nizozemí, ale Itálie by měla vydržet. Mám letenky z Prahy přes Bergamo do Marrákeše a zpět s Ryanairem a rezervované menší auto na celou dobu kromě posledního odpoledne v Marrákeši.
Cestuju spíše low cost a jsem také hlavně na přírodu (mnoho přírodních krás z celého světa jsem už navštívil, ale ne v Maroku). Už jsem párkrát vzal na cesty lidi (nebo se k nim přidal) se seznámením přes internet, které jsem většinou potkal až na letišti, a bylo to v pohodě (i když nás vždy bylo víc než dva, což může být výhoda). Pokud tě to zaujalo, napiš mi, prosím, soukromou zprávu na tento nick na cestujlevne.com (pro psaní SZ je nutné se zaregistrovat).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: