HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Jižní Maroko + trek Toubkal – 2 týdny v říjnu

Petr

Ahoj toulavé duše,
hledám parťáka/-čku na 2 týdenní cestování po Maroku; nejlíp pokud ví jak vypadá had co spolk slona a umí trochu franzousky (nebo arabsky 🙂
Počítám s letem do Marrakeshe nebo Cassablanky, trekem na Jebel Toubkal, nějakou pouští i koupáním, rád bych se mrknul taky do Tarfáji.
Teším se na dobrodružtví

Petr

Zkušenosti čtenářů

adrift

chystam se na prelomu rijna a listopadu do maroka. predpokladam cestu letecky do fezu a pak dolu pres marakes na jebel toubkal. arabsky umim jen malinko, ale snad to nejak pujde.pridate se nekdo?

Petr
adrift:

Ahoj Adrifte,
díky za odevu, uvidím jak se to vyvine, neco mi do toho drobne leze, a budu se to snazit posunout spis na zacatek rijna, pokud to vyjde. Zda se mi take listopad uz pozde na Toubkal bez snehu. Cestu pocitam letecky Fez, Marrakes nebo Casablanca, podle ceny letenky.

jirka
adrift:

ahoj ja tam jedu v rijnu asi na 100 proc. nebo turecko dle dohody.. napisi vice… ozvi se na mejl.. kosji@seznam.cz

dikas

Petr

Zrušeno, zavřeno 🙁
Zase zvítězila práce, cesta se odkladá na jaro.
Ať se ostatním cestovatelům daří líp 🙂

petr

Lenka

Ahoj všem,
hledám spolucestovatele na tři týdny do Maroka nebo vlastně kamkoli po světě v prosinci.
Lenka

nemo
Lenka:

Ahoj, právě jsem se vrátila z Maroka a náprsní tašce jsem objevila zapomenutých 200 dirhamů. Možná by se někomu hodily. Zejména pokud přiletíte třeba na letiště do Casy v noci, směnárny otvírají až kolem 9. ráno. Na kurzu se jistě dohodneme.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: