HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Jižní Indie – září/říjen

Jana

Jsme dvě holky a na přelomu září/října bychom se rády podívaly do Jižní Indie. Zpáteční letenka se dá nyní sehnat za cca 145 euro z Istanbulu do Mombai. Konkrétní představu ještě nemáme. Nepřidal by se někdo? Nejlépe nějaký spolucestovatel.

Zkušenosti čtenářů

Karel

Ahoj,
napis mi prosim vic info na mail. Mozna bych se pridal. Mate uz vymysleny nejaky termin?

Jana
Karel:

Ahoj Jirko a Karle, na mail bych vám napsala, ale nevím na jaký. Nabídka je pořád ještě aktuální, ale je menší změna. Tyto laciné letenky jsou už prodané, tedy aspoň v termínu, který jsme potřebovaly. Takže je nyní ve hře spíše letenka z Vídně do Bombaje (dalo by se i z Prahy, ale v termínu, který se zdá nelepší, je drahá) Cena je cca 240 euro a termín by byl s největší pravděpodobností od 28.10-22.11. (jsou tam svátky, takže stačí jen 16 dnů dovolené, ale získáme celkem 26 dnů, pokud počítám dobře). S termínem ale můžeme klidně hýbat. Jinak vzhledem k místu příletu bych to viděla na nějaký okruh po jižní Indii (celá Indie by se zvládnout nedala) a to jak po městech a vesnicích, tak přírodě. Prostě takový nějaký mix, abychom pořádně poznali tamní život. Způsob cesty nízkonákladový, ale žádný extrémní hazard (jako třeba přespávat na opuštěném místě v pralese? Pokud by vás ještě něco zajímalo a máte nějakou podobnou představu, tak se mi písněte na jancip@seznam.cz.

Jirka

Ahoj,
plánuji také Indii. Pokud je nabídka ještě aktuální, písněte mě na e-mail. Čus Jirka

Jirka

🙂 tady je. jirkakdyne(zavináč)seznam.cz Čau Jirka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: