HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

JIZNI AMERIKA OD LEDNA 2011

anonym

Chystate se nekdo projet Jizni Ameriku Patagonie(Torres del paine,Los Glaciares)…a vydat se nahoru smer Bariloche,Salar de Uyuni,Iguatzu falls,Titicaca a mozna az Peru-Machu Piccu? Presuny nejsou zatim vyreseny,predpoklada se 2-3 mesice… Nejradsi skupinka lidi,at je veseleji….

moc zdravim.

Zkušenosti čtenářů

Ladislav

Ahoj.Všecho co píšeš se mi líbí, ale rád bych jel už o měsíc dřív.Bezproblému byhc jel na 3 měsíce, třeba i déle.

zuzana
Ladislav:

Ahoj, v březnu letim do Jižní Ameriky – konkrétně Kolumbie – nemám přesné plány, ale také min. na tři měsíce. Kombinaci hor, pralesu, pláží, historie…určitě Kolumbie a pak případně Peru, Ekvádor nebo Bolívie…uvidím na místě.
Tak se ozvěte, pokud je to ještě aktuální.
Zuzana

zuzana
zuzana:

Jo a omylem jsem uvedla špatnou mailovou adresu, takže správná je: zuzana.labantova@gmail.com …ale vše ostatní souhlasí:-)

Martin Falc

Hledáme dobrodružnou duši, která by chtěla dotvořit zbytek našeho bohužel na poslední chvíli rozbitého týmu Tatra 805 Historic Team. Vyrážíme s Tatra, s kterou projezdili svět Zikmund a Hanzelka, do Latinské Ameriky. O Tatře 805 cestovatele Petra Konečného jste jistě už slyšeli z cest po Asii a Austrálie. Tentokrát vyrážíme kolem 10.1.2011 z Buenos Aires, přejíždíme přes vodopády Iguazú, Paraguay, zpět Argentinu, Chile, Bolívii, Peru, Ekvádor, Kolumbii a končíme ve Venezuele kolem 6.3.2011. URGENTNĚ tedy potřebujeme pátého člena týmu, jelikož nakládání Tatry je stanoveno na 7.12. a my do té doby musíme mít pátého. Cena na hlavu je 120 000,-.
Martin Falc
mfalc@seznam.cz
723246476

Iva

Ahoj, hledám parťáka pro odlet do Perú v lednu 2011. Nejprve busy na sever od Limy, přes zajímavá města a místa, jejich prohlídky, koupání na severních plážích Pacifiku. Potom ma severovýchod do hor, pak zpět a pomalu se etapově přesouvat k jihu do Cuzca – aklimatizace – Machu Picchu, potom jižněji do Arequipy, tam údolí Colca, možná Misti, přejezd do La Pazu buď vlakem nebo busem, podívat se po Bolívii, vč. Iguazu (je krásná a velmi levná) nakonec přejezd do Brazilie a z Ria odlet domů. Cesta je nejméně na 2 měsíce. Srby66@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: