Spolucestování Amerika

Jižní Amerika, hlavně stopem, červenec až září 2010

Set

Ahoj,

odlítám teď 7. července do Rio de Janeira, vracím se zpět 22. září. (Je to trochu na poslední chvíli, protože minulý týden jsem se dozvěděl, že jsem nedostal vízum do Iránu, takže nakonec jsem se místo plánované cesty po zemi do Indie rozhodl pro Jižní Ameriku.)

Jedu sám. Zatím nemám moc konkrétní plán, chtěl bych jet ale spíš víc na jih – z Brazílie do Argentiny, do Chile, možná přes Bolívii zpět. Nebo taky naopak. Nebo úplně jinak. Uvidím, jak to půjde, jak moc bude na jihu zima a podobně.

Chtěl bych jezdit co nejvíce stopem, spát přes couchsurfing a podobně. Nebaví mě moc být ve velkých městech, víc se mi líbí na venkově nebo v přírodě, potkávat lidi a poznávat jak žijí (teda neumím španělsky, ale to se snad poddá:) ).

A proč to celý píšu – kdybyste někdo ve stejné době byli někde v té oblasti a chtěli se potkat, popovídat si o zkušenostech a zážitcích a pocvičit trochu češtinu, nebo třeba část cesty jet společně, ozvěte se, rád se s vámi zkusím domluvit. Kdybyste se někdo chtěli přidat na větší kus cesty, dejte taky vědět, můžeme to zkusit nějak skloubit dohromady (v tom případě bych chtěl ale určitě se sejít a trochu se poznat).

Pište prosím případně na můj mail – [email protected]

Nějaké fotky z mých cest – www.picasaweb.google.com/martin.krivanek
profil na couchsurfingu – http://www.couchsurfing.org/people/set_brno/

Zkušenosti čtenářů

Martin

Chystam se v srpnu na okruzni jizdu Jizni Amerikou a hledam partaka. Jsem v Mexiku a nemam jeste presny plan, ale zacal bych Kubou a pak dolu, preferuju hory, cestovani stopem a prespani couchsurfing nebo hosteling.
Piste na mail [email protected]

Set

Nabidka na potkani stale plati.

Momentalne jsem v Osornu – Chile (spise jiznejsi cast). Planuju pokracovat na sever pres Chile do Bolivie.

Pisu obcas o ceste na blog, muzete se podivat: http://www.set.bloguje.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: