Spolucestování Amerika

Jižní Amerika březen 2009

Pavla

Ahoj, mam v březnu čas a chtěla bych se podívat po Jížní Americe. Nejedete nahodou někdo? Snažím se připravit vlastní cestu, ale je na to málo času, takže bych se klidně k někomu přidala. Jsem v poho , dost přizpůsobivá a nechce se mi kupovat nalinkovaný zájezd alla vysupte z busu udělejte fotky a zas jedem.Dík Pavla

Zkušenosti čtenářů

Erika

Ahoj, neviem ako velmi fixny je pre teba brezen a juzna amerika. ja som v strednej amerike 26/3-26/4 a potom v juznej 26/4-7/6.

Monika
Erika:

Ahoj Eriko,dáš mi prosím kontakt abychom se domluvily co a jak. Moc diky

Erika
Čenda
Erika:

Cau Eriko,
jedeme se dvema kamarady (holka a kluk) na dva mesice do Peru. Prijedem zacatkem dubna a zustat hodlame do konce kvetna. Nevim jak presne mas naplanovano, ale nechtelo by se ti pridat se k nam? Radi bychom mezi sebe jeste nekoho vzali. Jsme v klidu lidi (i kdyz to o sobe rika kazdy, ze jo 🙂 ve veku 25-28. I kdybychom spolu necestovali, tak se muzem nekde potkat a podelit se o zazitky.

Erika
Čenda:

Ahoj Cenda. Velmi rada! A planujete len Peru, alebo nieco viac? ja mam zatial v plane 6 tyzdnov: bolivia, peru, ecuador. ale uz pomaly menim ecuador za chile ;o) do bolivie mam dvoch kamosov, ale zbytok zatial sama, takze sa rada pridam. posli nieco blizie o vasich planoch na bo****@ce*****.cz. zatim. erika

Čenda
Erika:

Ahoj
hehe uz sem ti zrejme napsal i na druhe forum 🙂 Nicmene mejla poslu, snad se k tomu brzy dostanu. Bolivii bychom taky radi navstivili, minimalne hlavni mesto. Tak, ted jdu uz spat,brzy napisu 🙂
Cenda

Monika
Čenda:

Ahoj Čedno, já letím do JA 11.4. Mohla bych se k vám přidat? Mám podobné plány a cestuji sama. Diky moc

Monika

Ahoj já budu v JA od 13.4. Tak jestli se tam zdržíš..

oci

Ahoj,no moc rád bych jel do těchto konců země znovu ale jsme těhotní a tak na nějakou dobu máme dovolenou od cestování.CHci se jen optat- mám 5 tbl lariamu a potom 3x sprej do džungle,pralesa.Je to sprej proti hmyzu a těmto potvorám.Jsou nepoužity a koupeny jsou v Bolívií.Než naše cesta do džungle začala tak začalo celej týden pršet a nikdo nás tam nechtěl odvézt a letadla taky neletěla.Takže nám to zůstalo.Jsou to nejlepší stříkače doporučeny do džungle a pralesů.Exprirace je do roku 2012.Dejte vědět.Tel:724624946,605233408.Zatím se mějte David

Chocho

Zdravím. Kolem poloviny března zřejmě odlétám tak na měsíc. Buenos Aires – Uruguay – Iguazu – Paraguay a když bude čas, tak po Rio Paraguay skrze Brazílii do Bolívie. Tak kdyby byl zájem.
00353 85 156 8775

Pavla
Chocho:

Ahoj vsem, tak jelikoz je to narychlo a nestiham ockovani, tak se do J Ameriky asi v tomhle breznu nepodivam. Myslim, ze ale pojedu do Nepalu 🙂 14 dni v breznu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: