HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Jižní Amerika

Ladislav Matějíček

Ahoj. Rád bych vycestoval koncem listopadu na 3 měcíce do Indonesie,Austrálie,nebo Jižní Ameriky. Rád bych přečkal zimu někde v teple,(nemám na otop 😀 ) jako každoročně.Hledám někoho kdo by jel také aby byla větší sranda.Třeba i víc lidí. Je mi 53 let.

Zkušenosti čtenářů

Martin Falc

Hledáme dobrodružnou duši, která by chtěla dotvořit zbytek našeho bohužel na poslední chvíli rozbitého týmu Tatra 805 Historic Team. Vyrážíme s Tatrou, s kterou projezdili svět Zikmund a Hanzelka, do Latinské Ameriky. O Tatře 805 cestovatele Petra Konečného jste jistě už slyšeli z cest po Asii a Austrálii. Tentokrát vyrážíme kolem 10.1.2011 z Buenos Aires, přejíždíme přes vodopády Iguazú, Paraguay, zpět Argentinu, Chile, Bolívii, Peru, Ekvádor, Kolumbii a končíme ve Venezuele kolem 6.3.2011. URGENTNĚ tedy potřebujeme pátého člena týmu, jelikož nakládání Tatry je stanoveno na 7.12. a my do té doby musíme mít pátého. Cena na hlavu je 120 000,-.
Martin Falc
723 246 476

HONZA

AHOJ OKOLO ČERVNA SE CHYSTÁM VYCESTOVAT DO SVĚTA, NEJSPÍŠ BRAZÍLIE. CHCI POZNAT SVĚT A TAK HLEDÁM PODOBNÉHO BLÁZNA JAKO JSEM JÁ, MÁM V PLÁNU POTÉ PROCESTOVAT CELOU JIŽNÍ AMERIKU…PÍŠI TO ROVNOU, NEBUDU SI DOMLOUVAT ŽÁDNOU PRÁCI DOPŘEDU, NĚJAK SE PROSTĚ UŽIVÍM…NAJDE SE NĚKDO???
jandrdla@email.cz

iva

Ahoj, hledám parťáka pro odlet do Perú v lednu 2011. Nejprve busy na sever od Limy, přes zajímavá města a místa, jejich prohlídky, koupání na severních plážích Pacifiku. Potom ma severovýchod do hor, pak zpět a pomalu se etapově přesouvat k jihu do Cuzca – aklimatizace – Machu Picchu, potom jižněji do Arequipy, tam údolí Colca, možná Misti, přejezd do La Pazu buď vlakem nebo busem, podívat se po Bolívii, vč. Iguazu (je krásná a velmi levná) nakonec přejezd do Brazilie a z Ria odlet domů. Cesta je nejméně na 2 měsíce. Srby66@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: