Spolucestování Amerika

Jihozápad USA září 2011

Petr

Máme s manželkou naplánovanou cestu autem z půjčovny v trase Los Angeles-San Diego-Joshua Tree-Grand Canyon (zatím se zdá bez sestupu na dno)-Monument Valley-Zion-možná Las Vegas (když už se přes něj jede)-Death Valley-Mono Lake-Yosemite (1-2 dny pobytu)-Sequoia-San Francisco, asi tak od 10.září na asi 18 dní. Spát se chystáme v motelech či hotelech. Nyní pracuji na optimalizaci termínu cesty s ohledem na ceny letenek a na Labour Day 12.9. – údajně konec hlavní turistické sezóny, takže Grand Canyon nejdříve 13.9. Předpokládám, že nejdéle do dvou týdnů (tzn. tak 25.6.)budu mít konečné termíny včetně ubytování na trase.
Mám poměrně slušné automapy od AAA.
Hledám další auto s podobnou trasou pro případnou technickou (nebo i jinou) podporu.

Zkušenosti čtenářů

Honza

ahoj,chtěl bych se jen zeptat,na kolik myslis ze by tahle cesta asi tak vysla?nemam zadne zkusenosti,tak me zajima jestli bych na to mel.dik

Lenka

Ahoj Petře, bydlím s přítelem v Los Angeles a v září plánujeme téměř stejnou cestu, co máte v plánu vy. Máme vlastní auto… Chci jsem se zeptat, zda už máte nějaké parťáky a vůbec nějaké bližší info typu přesný termín odjezdu z Los Angeles atd. E-mail na mě je [email protected]. Dík za info

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: