HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Jedinečné safari v Keni

Adventurer

Hledám spolucestovatele/ky na exkluzivní, ale super levné safari do Keni – místo ještě pro tři osoby. V safari džípu (Toyota Landcruiser), se zkušeným angl.průvodcem – řidičem nejen do nejznámějších safari parků, ale také ke swahilskému pobřeží (i na ostrov Lamu). Rozpočet okolo 50 tis. Kč na os., vč. letenky !! (a samozřejmě auta, průvodce, kempů, hotely, jídlo a vstupů do NP). Přelom září – říjen 2008 (15 dní). Podrobnější itinerář na email, zatím jsme dva.

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Někdy v období leden až březen 2009 plánuju třítýdenní cestu do Keni. Minimálně poznat národní parky a absolvovat Safari. Pohrával, jsem si s myšlenkou výstupu na Kilimandžáro v Tanzánii, ale na poprvé bych chtěl zdolat nějakou nižší horu v Keni. Pokud máte někdo zhruba podobné plány nebo plánujete cestu do Senegalu nebo se alespoň o Senegal zajímáte a potřebujete parťáka, napište mi na nekola@epos.cd.cz .

Martina

Ahoj, v září 2008 se chystáme do Keni a Tanzánie. Letenky už máme zakoupené a mom. proděláváme očkovací kůru. Vzhledem k tomu, že vy s cestou počítáte na přelomu září a října, mohli bychom se třeba domluvit na společném cestování alespoň na pár dní. Samozřejmě neznám Vaše plány, ale to bychom se domluvili. Pokud máte zájem, ozvěte se mi prosím na adresu – synkova@env.cz.

gabina

jedete? mela bych zajem, sem sama. v Africe sem byla pred 8lety a bylo to jedinecne. gabriela.filova@ge.com

Vašek
gabina:

Dobrý večer

rádi přibereme dalšího cestujícího!!!!! do Keni klidně se mi ozvěte na e-mail Vašek České Budějovice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: