HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

JAR – last minute!

Tomáš

Již příští pondělí (23.8.) vyrážíme s kamarádem na 14 dní do Jižní Afriky. Let je z Bruselu za velmi dobrý peníz (9300 Kč zpáteční do Johannesburgu). Chceme si půjčit auto a projet část země – hory, voda, zvířata. Pokud by se někdo chtěl připojit, tak v autě máme ještě místo. Letenky jsme koupili dnes, takže ještě jsou.

Zkušenosti čtenářů

Vladan

Ahoj,

kde jste ty letenky koupili? Můžeš mi pošlat nějaký link?
Jinak v JAR jsme byli letos v dubnu a bylo to fajn, i když to bylo někde trochu vypjatější-hlavně tam kde bylo hodně černochů a tam, kde jsem s nimi museli jednat-např. na recepcích v Krugrově parku-měl jsem tak nějak pocit, že nás natahují.
Nezapomente si vyřídit Wild card.

V.

Tomáš
Vladan:

Na pelikan.cz. Wild card se vyřizuje kde? A máš tip na to, co se dá za 14 dní stihnout? Uvažujeme o tom, že bychom auto vraceli až v Kapském městě, ale nevím, zda se to dá stihnout a zda to má cenu …

Vladan
Tomáš:

Ahoj,

podle mě je těch 14 dní docela málo na přejezd do Kapského Města. Jen v Krugrově parku můžete být klidně týden nebo i déle. Na cestě budete mít taky Blyde River Canyon a ještě je to kousek do Svazijska.

Když tak mi napiš na mail: alf.123@seznam.cz

Vladan

Vladan
Tomáš:

Jo, a ještě koukni na http://www.mojeafrika.cz

a zkus se spojit s paní Lídou Stellovou-určitě Ti rádi poradí a i něco zařídí – my jsme si přes ně půjčovali auto a bylo to bez problémů.

Vladan

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: