Spolucestování Evropa

JACHTA – Chorvatsko 3.9. – 10.9. 2011

Jiří

Protože mne část posádky na poslední chvíli odřekla účast, nabízím v termínu 3.9. – 10.9. 2011 2 – 4 volná místa na 8místné jachtě, která kotví v přístavu Sukošan(Zadar). Cíl plavby ovlivní především počasí (vítr), nálada a přání posádky, ale hlavní směr bude asi ostrov Hvar. Vše se dá ale domluvit 🙂 Něco málo o posádce: jsme partička 4 mladých lidí, mne jako kapitánovi je 34 let a pohodovou plavbu si všichni chceme hlavně v klidu užít 🙂 O náklady na plavbu se všichni dělíme rovným dílem, služby kapitána jsou ZDARMA :-). Takže vzhůru na moře !!! Veškeré další informace na emailu : [email protected] nebo na mob. 731 296 547 (rád zašlu foto z předešlích plaveb)

Zkušenosti čtenářů

Ruda

Ahoj, mam volno od 3.-13.9. 2011, termin by se mi hodil uplne skvele :] Dej mi, prosim, echo, jake se predpokladaji naklady.

Jiří
Ruda:

Ahoj,

předběžně mám hrubé náklady spočteny na cca. 8500 Kč když nás pojede 6 lidí( pronájem lodi, pojištění, nafta spotřebovaná na moři, doprava tam a zpět, kotvení ) + jídlo. Jachta je pro 8, tak pokud se sejde dobrá posádka, můžeme jet i v 8 lidech, ale to už je dost těsný :-). Těch 8500 Kč je můj „odborný“ odhad, může to být více i méně, ale zase ne o tolik 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: