Spolucestování Amerika

J. Amerika 2010

Kurtz

Plánuji cestu do J. Ameriky převážně pěšky případně kanoí a částečně „survival“. Tím mám na mysli z větší části cestování mimo turistická centra a trasy, spaní venku, částečné obstarání potravy z přírodních zdrojů. Určitě bych rád navštívil Andy a Amazonii. Zatím jsem sám neb se nikomu nechce. Termín odjezdu někdy koncem roku 2010 nebo začátek 2011, záleží na domluvě.

Zkušenosti čtenářů

veronika

ahoj,mám ten samý problém:-) chci do and a není s kým..tak sem si řekla, že si dám inzerát a v tom sem objetila ten tvůj,..je stále aktuální??? veronika

Hombre

Ahoj,to vypada dobre… Dobrodruzna povaha mi nechybi, spanelsky umim, neco jsem po svete projel a jsem pro cokoli, jen at neni nuda. No a to, ze bys cast cesty jel rad na kanoi je vic nez lakave. Casu na pripravu a poznani se je dost – do toho bych sel!!!

Pablo

vyborne…u me to bude otazka,na jak dlouho me firma pusti…Ja uz jedu obcihnout karneval ted v unoru…pokud ma z vas nekdo chut,polette.Ten konec roku bych se s chuti tez pridal.

Kurtz

No tak to je paráda. Už jsem myslel, že nikdo nebude chtít. No, aby se nám to nerozrostlo. Představoval bych si skupiny čtyř maximálně šesti lidí.
Viděl bych to na nějaký sraz, kde se trochu poznáme a řekneme si co a jak.
Kdy a kde se vám to hodí?
Já bych byl pro začátek února někde v Praze.

Adam

Tak jestli jsou volná místa 🙂 tak bych se také přidal

Kurtz

Máte ještě někdo zájem?
Zatím se mi ozvali pouze dva:
Veronika, která se může sejít v Praze
Jiří (z jiné inzerce), který není z Prahy a mohl by se sejít maximálně v Brně

Mirek
Kurtz:

Ahoj, to zni dobre. Rad bych se take pridal – alespon k te seslosti, uvidime jestli se dohodneme dal. Preferuji setkani v Praze. Napis email, at se mohu ozvat.
Mirek

Martin
Kurtz:

Ahoj,jestli máš ještě jedno místo,tak bych taky jel.

Katuska
Kurtz:

Ahoj
Jestli jste ještě neudělali ten sraz ohledně J Ameriky, dejte mi prosím vědět, kdy a kde bude. Chci jet koncem 2010/začátkem 2011 na delší dobu (cca 2 měsíce), zčásti s nějakou partou, zčásti s kamarádem z Ekvádoru.
[email protected]
Dík!

Nepharit

Zdravím, už pár týdnů hledám někoho s kým bych vyrazil,někde už jsem byl a J Amerika je muj sen, paráda že nejsem sám 🙂 Pokud máte místo chtěl bych se zůčastnit- dejte vedet jak s tim srazem v Praze neni problem.

Lukas

Najde se nekdo kdo se v dohledne dobe chysta nekam vyrazit na dva az tri mesice??? Asie, Stredni nebo Jizni Amerika to je uplne jedno. Chci nekam vyrazit a nemam s kym…. Zkusenosti mam!

Vašek
Lukas:

Ahoj, tak kdy se vyráží?? Jsem připraven. Napiš mi na můj mail a pokud budeš mít zájem můžeme to probrat, také mám nějaké zkušenosti

kristýna
Lukas:

Ahoj,
červenec a srpen jedu do Asie. Do 19 července jsem na treku s kamarádkou, pak mi odjede….Už máš plány?

Kurtz

Termín srazu je nakonec přesunut na začátek března. Ozvu se všem co tu na sebe dali mail, pro ostatní to sem napíši.

michala
Kurtz:

Ahoj,pokud je ještě volné místo,jela bych.Na sraz můžu v Praze.

michala
michala:

muj [email protected].Ráda bych jela,děkuji za informace.

Kurtz

Zdravím,

sraz by měl být v neděli 11. dubna cca od 18 hodin někde poblíž Florence

TT
Kurtz:

Ahoj,

nevim, co jste na srazu neco dohodli …

Uvazuji na podzim o padlovani v Surinamu (reka Lucia, co jel David Gladis http://www.hedvabnastezka.cz/cestopisy/na-kanoi-pralesy-surinamu) a pak v zime podruhe do Kolumbie – pokus okpik Cristobal Colon v zakazanem NP Santa Marta, indiani Kogi atd. Na Kolumbii uz kamarady predbezne mam, ta akce je skoro jista, o Surinam mame vazny zajem zatim 2, chtelo by to 4 – tady hlavne hledam.

Samotny Surinam je na min cca 2-3 tydny tak zari/rijen 2010 (naklady kolem 30 tis – charter let k rece), samotna Kolumbie na min cca 2-3 tydny unor 2011 (naklady plus minus letenka do Kolumbie nebo Venezuely, kolem 20 tis). Uvazuji i o spojeni do 1 akce, pak prosinec 2010 – v Surinamu dry season do prosince, v Kolumbii dry season od prosince (ale doprava mezi temito zememi nic moc …)

Nekoho do zaujalo? Az se David G. vrati z Indie, behem kvetna se asi sejdeme v Praze k tematu Surinam. Tak pokud mate nekdo zajem…

Tomas http://www.tichavsky.net

JJ
Kurtz:

No a kolik vás bylo na srazu?Neplánujete sraz č.2?A co se dohodlo?Po téměř celoroční zimě bych si rád užil celoroční léto (léto na severní polokouli a pak i to jižní léto).

Mentollka
Kurtz:

Zdravim,

take prosim o nejake shrnuti infa na srazu, k cemu jste se dobrali. Brouzdam po inzeratech az ted a rada bych na podzim smer Bolivie, Peru, Venezuela, … díky za info

TT

Ahoj,

Surinam – zakoupili jsme uz 6 letenek v superakci Air Caraibes na rijen, i tak uz mame lidi, co akci nestihli, skupina uzavrena.

Kolumbie – na cca unor 2012 – jsme cca 4, akci jsem zde uvadel spise doplnkove, pokud by nekdo mel vazny zajem a neboji se kam se oficialne nesmi a kde se obcas stretava guerilla, armada atd., muzeme se sejit se v Praze, napiste mi, casu je dost. Zadne email prisliby dopredu davat nebudu. Nechtel bych skupinu vetsi nez cca 6 lidi.

Mejte se, Tomas

TT
TT:

Sorry, Kolumbie je samozrejme na leden/unor 2011, nikoliv 2012.
TT

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: