Spolucestování Evropa

Itálie – pěšky / stopem

Klára

V srpnu chceme na 3-4 týdny vyrazit do Itálie. Cestovali bychom pěšky/stopem, spaní v přírodě. Konkrétní plán cesty není, jen prostě jít a někam dojít (třeba do Benátek a dál na jih).
Jsme tři a rádi bychom ještě jednoho spolucestovatele / spolucestovatelku.
(Klára, 21)

Zkušenosti čtenářů

Eliška

Zdravim, neco bych podnikla 🙂 a tohle se mi zda jako zajimavy napad.. Odkud jste? 🙂
Zni to jako takovy tulak trip 😀
Jste jen same holky?
Eliska, skoro 20 🙂

Klára
Eliška:

Jsme dvě holky a jeden kluk, východní Čechy/Praha. Odkud jsi ty?
Kdybys měla zájem jít s námi, písni na mail…

Alexander
Klára:

Ahoj.
Rad bych taky jel/sel/bezel/skakal s vami.

Alexander.
23 let.
Plzen.

ZDENEK
Eliška:

Rád bych odjel někam na jih stopem/pěšky někam na jih popřípadě se podíval na nějakou práci-sklízení ovoce nebo tak,spaní v přírodě takový čundr,už mě to v ČR neba

ZDENEK
ZDENEK:

P.S,tak se ozvěte nejlépe holka,ja 31 z olomouce-jen vážně

Pavel

Ahoj,ja se chystam v srpnu podobnym stylem do Italie. Ale mam cil – Milano :). rad pokecam a probral bych nejaky rady a napady na cestu.

Pavel,21

jan cohorna

ahoj taky jdu pesky do italie.jdu do rima a koncim v neapoli.pokud budete mit zajem ,muzete jit semnou ja jdu 27.7 mozna i drve.zatim ahoj honza muj mail

Mirka

Ahoj, něco podobného plánuju taky, zatím sama, máte už k sobě toho čtvrtého? Nebo někdo jiný kdo by se přidal. Mám Už určité body které bych chtěla vidět / Benátky, Pisa, Řím, Neapol/ mám skoro celý srpen volno. Tak kdyby se chtěl někdo přidat 😀 Já jsem z ústeckého kraje, 28 let, pohodářka.

Tomáš
Mirka:

Ahoj Mirko, jmenuji se Tomáš, je mi 24 let a jsem z jihu Moravy. Rád bych tohle léto (srpen) zorganizoval a posléze i rád spachal něco obdobneho s cílem Sicílie-Palermo. Máš-li vážný zájem a chuť tak se určitě ozvi na můj email, budu rád, zatím ahoj.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: