HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

italie Brenta

kuba

Ahoj chce někdo na prodloužený víkend(28-31) do dolomit(Brenta italie)Vybouchli mi kamarádi a já jsem již naladěnej .spí se na salaší tedy grátis jídlo pití spacák sebou platí se jen cesta fifty fifty jedu z Ostravy dennně trek z chaty na chatu tak 3-5 hod podle počasí a na pohodůůůů.

Zkušenosti čtenářů

Vláďa

Ahoj Kubo,
no mi řešíme co s tímto víkendem a toto nezní špatně:) Jakou máš představu o tom, co tam chceš podnikat? jedná se jen o treky? Já totiž nelezu.. Dej vědět, jsme z Ostravy a taky do pohody:)
ab2001@seznam.cz

Měj se,
Vláďa

kuba
Vláďa:

je to jeden zakladní okruh který se dá nastoupit z různých míst.Celý okruh je fakt na pohodu.JDE jen o to že teď tam napad sníh a možná bude potřeba sněžnice.JINAK se na kolečku nikde neleze.JE tam možnost z kolečka na pár místech vystoupit na feraty a vrátit se zpět a prostě různě kombinovat.Místní na lehko dokážou celé kolečko střelit za den.To ale s věcma na spaní jídlo a pití na hrbu na 3dny je prostě blbost.Navíc v půlce je možnost zkratky.klucí tam jedou dnes a vrací se v ůterý tak budu mít čerstvé info.Ja sem si toho rozjednal víc tak povíkendu dám vědět jak to vypadá.

Petr

Ahoj Kubo, rád bych se připojil, ale jsem ze západních Čech a to je asi problém. Kdybys náhodou jel přes Folmavu, tak se ozvi na e-mail: postrekov@centrum.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: