Spolucestování Evropa

Island – léto 2010

Eva

Zdravím,
nemá někdo zájem jet v létě tak na 14 dní na Island? Počítám let + pujčení auta + nějaké treky. Nikoho k sobě zatím nemám. Kdybyste se našli tři(kvůli rozmělnění těch pekelných nákladů na auto)…tak se ozvěte:-)A pokud by jste se našel jen jeden, tak se samozřejmě ozvěte taky – v tom případě preferuju chlapa.:-)
Věkově kolem 30ti.
Eva

Zkušenosti čtenářů

Anita

Ahoj,
měla bych zájem jet taky. Už se ti někdo ozval ? Pošli mi prosím bližší info na email: [email protected]
díky (Anita, 28)

Standa

Ahoj je mi 26 a šel bych to toho.KOlik počítáš na letenku a pobyt finance??a bližší info co chceš vidět a tak.

Blanka

Ahoj mela bych zajem, je mi 34 a jsem z Prahy. napis kdyztak na muj mail [email protected] at domluvime podrobnosti. Jsem take sama.

Markéta

Ahoj, už dlouho mám zájem Island navštívit, pokud je to ještě aktuální, prosím o info, děkuju Markéta(30)

Lacias

Ahoj, mel jsem v planu jet v lete na Island taky, ale tenhle vikend mi to znami odrekli. Tak se jen chci optat, zda je tva nabidka jeste aktualni.

Jana P.
Lacias:

Ahoj,

17.6 jedem grupa 4 lidi na Island, tak jestli se chcete nejak potkat, tak by to nemel byt problem.

Lacias
Jana P.:

Ahoj Jano P., diky za nabidku, ale v tomto terminu jiz neco mam, mohu az po 25.6.:(. Tak si to uzijte, L.

Jana

zdravím,

měla bych taktéž zájem, pokud je nabídka aktuální a zároveň prosím o poslání bližších info na: [email protected] rozhodnu se podle datumu.. Jana (24)

tibi

ahoj, prave jsme si koupili 2 letenky na island v terminu 15.7 – 2.8. z vidne. Kdyby se chtel nekdo v tomto nebo podobnem terminu pridat na spolecne cestovani pujcenym autem na miste (slusna auta jsou zrejme nejvetsi polozka na cestach na island), dejte vedet. Predpokladam i nejaky vicedenni trek, nikoli pouze pobrezi a zajimavosti v blizkosti parkoviste:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: