Spolucestování Evropa

ISLAND 06/07 2011 RYCHLE !!!!

Iva

Ahojky,
dnes mi z dovolené odpadli 2 účastníci – jeden je zraněný (něco s achilovkou) a druhý je jeho nezletilý syn, který bez otce nepojede. Sháním na rychlo aspoň jednu osobu na cestu na Island.
Jsou zajištěné letenky z Berlína na Island a zpět, současně autobus do Berlína a zpět, zapůjčení vozu na 4×4 na Islandu, je naplánovaná trasa, spaní pod stanem, dále je v plánu návštěva památek v Berlíně po dobu 3 dnů včetně zajištěného ubytování v pronajatém bytě. Letenka by se nějak ze zraněného účastníka musela přerezervovat na případného zájemce.
Z původních 5 účastníků jsme zůstali pouze 3 a NYNÍ POTŘEBUJEME DO 22.6.2011 SEHNAT ASPOŇ JEDNU OSOBU NA TUTO CESTU. Máš-li zájem volej kdykoliv na můj mobil 739 016 626. Dovolená se má uskutečnit v tomto termínu:
Odjezd z Prahy 23.6.2011 v 7,30 autobusem do Berlína a odtud v 22 h odlet na Island. Cestování po Islandu zapůjčeným vozem od 24.6.2011 do 12.7.2011.
12.7.2011 odlet z Islandu v 16,20 a v 21,35 h přílet do Berlína, kde máme pobýt 3 dny a prohlédnout památky Berlína.Odjezd autobusem z Berlína 15.7.2011 v 23,55 hodiny a návrat autobusem do Prahy 16.7. v ranních hodinách. Ta část s Berlínem se dá ze strany případného zájemce vypustit, pokud by nemohl na tak dlouhou dobu.
Jakékoliv dotazy ráda zodpovím. Pokud to zaujalo tebe nebo víš o někom, kdo by rád jel s námi, ozvěte se prosím co nejdříve.

Dík Iva

Zkušenosti čtenářů

Jakub

O den později a hned bych jel! Je to škoda…

Můžu se zeptat na kolik předpokládáte náklady (bez jídla)? Díky

Barča

Ahoj!
Taky máme v plánu Island, ale později až od 5.7. Mám dotaz na auto.Kde jste půjčili a za kolik? Dívali jsme se na net a zatím jsme našli hrozně drahé…jsme jen 2, tak doufám, že nějak z rozpočtem výjdeme…Děkuji za jakoukoli odpověď!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: