Spolucestování Evropa

Irsko

flinn

Zdravím,
neměl by někdo chuť v létě 2011 projet s batohem na zádech Irsko? Busem, hodně pěšky, někde na kole, … Spát ve stanu, někdy v levném hotýlku, nebo někde u domorodců ve stodole, … od severu k jihu, cca na 14 dní a vše by bylo o domluvě a chuti ;o))) Kdo by měl zájem piště na třeba i na : [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj 🙂
posílala jsem Ti před pár dny email, ale nevím, jestli dorazil. Raději ho tedy připíchnu i tady…

… Irsko mě strašně láká, ale nemůžu sehnat nikoho, kdo by tam se mnou vyrazil. Máš nějaký aspoň mlhavý plán nebo spíš cestuješ, kam tě vítr zanese? 🙂

Každopádně bych se ráda přidala…

Ondra
Jana:

Zdar, máte nějaké čerstvé informace? Taky nemůžu v současné době nikoho sehnat, je to tu popsané tak, jak by se mi to taky líbilo, rád bych se přidal.

Ondra, 29

Pabusha

Z Irska znám jen Dublin, mám známého (čecha), co tam pracuje a je schopen dodat jakékoli informace. Hlavně si Irsko neidealizujte. Jizdní řády neexistují, jejich angličtina rozhodně anglická není… 🙂 Ale je tam nádherně. Západní pobřeží je prý luxus. Přidala bych se klidně taky. Jsem zdravá, normální a přizpůsobivá. Nejlépe červenec.

Monika, 21

Martin

Nazdar,

do Irska, bych se též rád vydal. V Dublinu, mam kamarády a lze tam snad pár dní přežit. Nejsem náročný a zkušenosti s idividuálním cestováním mám. Termín nejlépe do začátku prázdnin, pak už mám plno:)

mějte se
Martin

Luccaso

Zdravím, tady traveller No.1 Luccaso ))

S prateli mam plan na Irsko, povim vam ho , treba vas zaujme, v druhe puli cervence to chce zrealizovat. Cesta do Irska letecky (Wroclaw nebo Katowice – Cork), cena tam a zpet max. 2500 .- spolecnost WizzAir, mam u nich WIZZ club clenstvi, takze na kazdou osobu slevu min 300 kc. )). Z jakéhokoliv místa v ČR se dá cestovat do Wroclawi nebo Katowic vyhodne vlakem na akcni nabidku polskyc a ceskych drah ). V Irsku mame v planu si koupit sitovou jizdenku na cestovani vlakem (70 €), plati tri dny v mesici. A navstivim zejma tyto mista – Cork (misto priletu), poloostrov Dingle, nejakou tu palírnu, NP Killerney, Dublin a v Sev.Irsku Belfast a Derry. Ubytování v kempech, stodolách ci pripadne levnych penzionech (kategorie B&B).

Dejte mi vedet zda by jste do toho sli!

S pozdravem Luccaso – Ostrava!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: