Spolucestování Asie/ Australie

Iran Oktober 2011

Katka

Ahojte,
v prvej polovici oktobra by sme radi isli do Iranu – Yazd, Shiraz, Isfahan, Teheran (po zvazeni viacerych hladisk – hlavne casu a neznalosti oblasti)sme sa rozhodli pre CK, ale zatial sme prihlaseni len 2, a na uskutocnenie zajazdu treba min 4 osoby.
Ak by sa niekto chcel pridat,alebo pre viac detailov, ozvite sa! ([email protected])
Cenovo je to velmi slusne, + kombinacia malej skupiny a moznosti upravit program podla dohody sa nam zda dost zaujimava…len skoda, ze zatial len nam dvom…:-(

Zkušenosti čtenářů

Marek

My ideme koncom tohto mesiaca tak kto by sa chcel pridat kludne mi napiste na mail 🙂

Jarda

Ahoj, můžeme představy probrat přes email: [email protected] Zdraví Jarda

veronika

Ahoj Katko,
kdyby se vam zajezd nenaplnil, tak si z toho nic nedelejte a klidne se vypravte samy. Taky jsme tam byly loni s kamaradkou dve zencke, a bylo to uplne v pohode. Iran je velice bezpecny a cestuje se po nem dobre. Neni to slozite. Navic mistni jsou napomocni a o „svoje hosty“ se dobre staraji. Pruvodce Lonely Planet po Iranu docela dobre funguje a da se na nej spolehnout. Drzim palce, at Ti dovolena vyjde, V.

Ahoj

Ahoj,
teď jsem psal někdo chce jet také do Iranu . Já bych jel říjen- listpad tak na 3-4 týdny.
díky za info
Zdenda¨
http://www.azurtan.cz

Eva

Ahoj, do Iranu letím přes Moskvu od 29. 9. na 3 týdny, jedu podruhé a opět bez CK. Jet s CK je zhola zbytečné,bydleli ve stejných hotelech jako my a cestovali taky veřejnou dopravou, jen jejich cenové relace za pobyt byly úplně jinde.. Jedeme 4, ale klidně nás může být o 2 víc, je to zábavnější být ve větší skupině. Jestli máte chuť se přidat, napište, dáme řeč. Jen by to muselo být docela rychle, protože na Hedvábnou stezku jsem dnes původně nakoukla kvůli informacím k vyřizování iránských víz, musíme se do toho už brzy pustit. Mimochodem jedna z nás je z Bratislavy, tak víza si bude vyřizovat ve Vídni. Eva

Jarda
Eva:

Evi ahoj, prosím, můžeš mi poslat svůj email? Díky Jarda [email protected]

Eva
Jarda:

Ahoj Jardo, odepsala jsem ti právě na tvůj mail. Eva

Eva:

Ahoj Evo,
doufám, že už není pozdě. Mám rozplánovanou cestu do Íránu jen s tím rozdílem, že chci jed přez Turecko vlakem (nebo i varianta autobu je reálná). Nicméně pokud byste měly ještě volno oželím to Turecko a možná se přez něj budu vracet. Původně jsem chtěl jet sám ale jestli jste dobrá parta lidí tak se k vám rád přidám.

kontakt: vitlastovka(zavináč)gmail.com

Víťa

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: