Spolucestování Asie/ Australie

Írán léto 2008

honza

Ahoj, hledám někoho na měsíční cestu na přelomu července a srpna po méně navštěvovaných oblastech Íránu, případně i některé z kavkazských republik. Cestování nízkorozpočtově (jsem student). Zkušenosti s Íránem již mám.

Zkušenosti čtenářů

Zdenek

Mas v planu i splhat na Sabalan nebo nejake kopce v Zagrosu? Mozna se budem v cervenci take v Iranu chvili pohybovat. V planu mame take spise malo zname destinace.Co treba vystup na Lalezar?

honza
Zdenek:

Sabalan nebo Zagros, taky me napadla provincie Khorasan. Jeste nejsem rozhodnuty. O tom Lalezaru nic nevim, ale podle toho co jsem nasel na netu cela oblast vypada zajimave, tak proc ne? Jak jste na ten Lalezar prisli?

Zdenek
honza:

Na Sabalan chceme vybehnout v cervenci, muzem se teda spojit. Ale tahle hora je pohoda. Hledam spolecniky hlavne na narocnejsi akce… Itinerar mohu operativne upravit. V iranu jsem byl nekolikrat, letos bych cestu sem rad take spojil s Armenii a Gruzii, pripadne s vyslapem na Ararat. Zajemci piste prosim rovnou na [email protected]

jeff

nevíte někdo jestli se vybíra na ostatních horach,stejně jako na Damavadu?a kolik?

honza
jeff:

Do oblasti Alamu se vybira asi 20 dolarů, ale jde do v pohodě obejít.

Vladimír Ilgner

Chystám se s manželkou na cestu podobným směrem.Uvažoval jsem o Grizii,ale nejsem pevně rozhodnut.

Vilda

Já mám v plánu Gruzii,ale nejsem pevně rozhodnut.Jedu s manželkou a hledám e také někoho podobným směrem.

Topí Pigula

Já se tam chystám taky, ale v dubnu. Nevíš, jestli není nějaká pakárna s vízem?

jeff
Topí Pigula:

nevíte někdo jestli iranska ambasada vPraze dava double-entry viza?a jak časově vymezený

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: