Spolucestování Asie/ Australie

Írán léto 2008

Veronika

Ahoj, v létě 2008 bych se chtěla vydat na měsíc do Íránu. Jelo by se buď busem přes Turecko nebo letadlem až do Teheránu. Hledám jednu nebo dvě osůbky, který jsou stejně tak posedlý touhle zemí a rádi by viděli ‚klasiku‘ Persie. V plánu by byly Tabríz, Kandovan, Zanjan,Teherán, Esfahán, Jazd, Kashan, Mašhad, Šíráz, Perseopolis, Hamadán, Qom, Kerman, Mahan, Abyaneh (nebo spíš co by se stihlo). Moc vítám nápady a rady, tak i kdo jste v Íránu byli, pište.

Zkušenosti čtenářů

Radek

Ahoj Veroniko. Do Íránu se letos chystám taky na měsíc. Byl jsem tam už loni v červnu, takže nějaký zkušenosti s touhle zemí mám. Ozvi se mi na mail: [email protected] a můžeme se dohodnout, pokud by jsi měla i jakýkoli dotaz tak napiš. Radek

globetrottel
Radek:

letos se chystam taky do iranu. zhruba v pulce cervna asi na 2 az 3 tydny do zapadniho iranu – vylezt sabalan, kuh sahand, navstivit kandovan, tabriz, orumieh, mozna kaspicky more, mozna damavand…. nechystate se nekdo v podobnym terminu, objezd z CR kolem poloviny cervna. zpatky bych chtel jet pres armenii do gruzie a odtud bud klasicky pres turecko anebo lodi do odesy a pres kyjev a čop zpatky dom.

mate nekdo zkusenost s vydejem viz na hranici iran/armenie? diky.

honza

Ahoj, odkazuji te na starsi rubriku „ˇÍrán léto 2008“. Máme sice zřejmě trošku odlišné představy, rád bych se pohybovel po nenavštěvovaných oblastech, taktéž po oblastech nezmíněných v LP,ale určitě by nebyl problém případně se alespoň na část cesty spojit.

Radek

Ahoj, chtěli by jsme vyrazit směr Írán letos na přelomu května a června autem.
Máme volné jedno místo.Přivítali by jsme někoho, kdo má nějaké zkušenosti s Íránem.Trasa cca. viz Veronika. V plánu by byly Tabríz, Kandovan, Zanjan,Teherán, Esfahán, Jazd, Kashan, Mašhad, Šíráz, Perseopolis, Hamadán, Qom, Kerman, Mahan, Abyaneh (nebo spíš co by se stihlo).
Uvítáme jakékoliv rady a nápady.
Dík Radek a Lenka.

jeff
Radek:

nevíte někdo jestli iranci davaji dvouvstupova tranzitní víza a jestli ano jak jsou časově omezena?vim,že je davali,ale možna se to změnilo.

máchi

Ahoj Veroniko, nemáš prosím někaké jiné spojení na Radka /kolmans…/než "emajl". Má plnou schránku. Díky

hanka

ahoj veroniko, muzes mi napsat podrobnosti na [email protected]? dik

honza

Ahoj, jedeme do Íránu v polovině července cca na měsíc (2 kluci a holka). Pokud ještě stále hledáš, napiš [email protected] Ozvat se může samozřejmě kdokoli. H.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: