Spolucestování Asie/ Australie

iran 2009

radek

Hledám partáka na dvoutydení cestu do Iranu.Tam a zpět letecky cena letenky okolo 11.000.Po Iranu se pohybovat vlakem,autobusem,spaní v turistickych ubytovnach a levnych hotelich.Termin cesty konec Dubna začátek května ozve se někdo?

Zkušenosti čtenářů

Nour

Ahoj Radek,

vidim, ze sa Ti tam zaujemci akosi nehrnu. Iran je uz dlho moja destinacia cislo 1, zialbohu sa mi tu cestu nepodarilo zrealizovat..pred rokom som ju na poslednu chvilu musela odrieknut a dodnes to lutujem.

Na koniec aprila, zaciatok maja tiez planujem nejake volno. Akosi celu tu cestu prestavujes? Kam sa chces ist pozriet? Skor hory alebo obyvane miesta? Preco vlastne Iran?

Luba
Nour:

caute,
ja sa uz tiez dlhsiu dobu chystam do Iranu,snad mi to toho roku vyjde,ked uz viem aj celkom dobre perzsky 🙂
Mam dovolenku 2 tyzdne v maji a 2 v novembri.Tak prida sa ku mne niekto?

Wad
Luba:

Ahoj Luba,
mas už jasnou představu o tom, jakou část Iránu chceš navštívit? Trochu se rozepiš 🙂 Pokud nad tím stále uvažuješ, rád bych se přidal, termínu (květen nebo listopad) bych se pokusil přizpůsobit.

Luba
Wad:

cau Wad,
prave som docitala zaujimavu knihu Ve stinu minaretu a ta ma este viac motivovala na cestu do Iranu.Chcela by som navstivit mesta Tehran,Kerman,Siraz,Yazd..neviem ako sa to da stihat za 2 tyzdne-mam dovcu od 5.5-18.5.Keby si mal seriozny zaujem,urcite by sme sa dohodli 🙂 budem sa tesit

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: