Spolucestování Asie/ Australie

Indonésie-SIN-Filipíny-…?

Lukas V.

Ahoj všichni 🙂
plánuji delší pobyt v oblasti SEA, přičemž jedu sám, nepočítám-li pár domluvených „schůzek“ v průběhu cesty. Dále bych taky ještě rád co nejvíce použil couchsurfing, a na Filipínách strávím alespoň týden wwoofingem, dle toho jak bude samozřejmě vyhovovat.

Začínám příletem do Jakarty 11.1.2013, předběžný plán cesty mám projet Jávu, tzn. po Jakartě do Bogoru, Ujung Genteng (želvy ;D), Pangandaram (surf), Yogyakarta a okolí, Bromo, Kawah Ijen, a poslední týden Bali.
Poté odlétám z Denpasaru 7.2 do Singapuru, kde se zdržím do 11.2 kdy odlétám do Manily s 59 denním vízem. Itinerář Filipín jsem ještě moc neřešil, ale předběžně bych se rád co nejdříve posunul k Cebu (pokud objetuju Palawan), a taktéž procestoval kus Mindanaa. Na Filipínách jsem před třemi lety byl takže sever Luzonu již moc netáhne.

Další letenky momentálně zakoupeny nemám, čímž je tedy plán po Filipínách velmi otevřený, předběžně Bangkok-kvůli vízům do Myanmaru, popř. pak Honk Kong kvůli vízům do Číny.

Chci se tedy zeptat zda někdo kdo jede taktéž sám, či v malé skupině nebude mít zájem o spolucestovatele, jmenovitě například do Myanmáru. Či případně můžeme dát alespoň někde sraz a procestovat nějaký segment společně.

Případné tipy a rady rád uvítám,
díky Lukas.

Zkušenosti čtenářů

Lukas V.

A abych doplnil je mi 24 a samozřejmě lowcost backpacking ;D

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: