Spolucestování Asie/ Australie

Indonesie, Malajsie v říjnu, listopadu 2011

Luci

AHoj všem, mám v plánu vyrazit v říjnu či listopadu tak na 3-4 týdny do Indosnesie, Malajsie, nebo někam do JV Asie. Vím, že je to dost dopředu, ale bohužel musím v práci plánovat dovolenou a přeci jen když koupime letenky dříve bude lepší cena a celkově čas to naplánovat….Pokud má někdo stejný plán ráda se přidám, čím více lidí tím lépe.lucka

Zkušenosti čtenářů

jarda

ahoj.já bych měl zájem.Je to dva týdny co jsem se vrátil ze Srí Lanky.Ten listopad by šel,no a kdyby to byla Indonésie-super.napiš[email protected]

marie noemi

Ahoj, mela bych zajem se pridat, pokud to neni vekove omezene??
Prave jsem se vratila z jizni Indie.

Zdravi Majka z Brna

majka

Mela bych zajem. [email protected] majka

majka

Ahoj, muzes se mi prosim ozvat. Mam zajem o spolucestovani!
[email protected]

Michala

Ahoj, je toto ještě aktuální? Také se asi s kamarádkou v tomto období chystáme…S batohama…Kdyžtak se ozvi.Michala

majka
Michala:

ano, je to aktualni. [email protected]

MAJKA
Michala:

uz jsem se ozvala, ale no answer! M

Mira

Ahojte,
ještě doplňujete stav nebo už máte plno? 🙂 Měl bych zájem o JV Asii na podzim 2011, zda říjen nebo listopad je vcelku jedno. Problém je, že bych to viděl tak na 2-3 týdny, více dovolené nedostanu. Ale můžeme spojit své cesty alespoň po tuto dobu.
Jinak je mi 32, Brno (pokud to usnadní organizaci), nějaké zkušenosti s cestováním mám, i když zatím ne z těchle končin.
M.

eva
Mira:

Ahoj, měla bych také zájem o Indonesii na 2-3 týdny, říjen listopad, více nemůžu. Cestuji po Asii . Indie, laos, Kambodža , Borneo-loni červen. Ale mám také moc ráda hory. Indonesie mě moc láká. Dá se ještě přidat?Můžete poslat více info? Dopředu díky. Eva 33 let, Brno. [email protected]

ssantusska

ahoj, taky bych moc ráda jela, termín by mi vyhovoval. Zkušenosti s nízkorozpočtovým cestováním mám, domluvím se anglicky.Chci jet minimálně na 4 týdny, více bych upřednostnila Indonésii.
Je mi 37, okr.Břeclav.
Pokud máte zájem, napište mi na mejl [email protected]

Zbynek
ssantusska:

Ahoj, Malajsii nebo Sumatru plánuji na 4 týdny ale od půlky ledna, nízkonákladově, rád se k někomu přidám, zkušenosti s cestováním mám.

Zbynek, 38, Liberec

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: