HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Indonésie

Tomáš

Zdravím všechny. Neměl by někdo zájem přidat se na cestu po Indonésii na podzim 2009? V jednom je to takové nemastné neslané. Mám za sebou dvě cesty po JV Asii, takže nějaké zkušenosti by byly.

Zkušenosti čtenářů

edita

Ahoj Tome, a na jak dlouho si to predstavujes? Mas uz neco konkretniho v planu? Hezky den! Edita 35let

Katka

Ahoj Tomasi, mohl by si mi prosim trosku pomoci s trasou po JV Asii? chtela bych to spojit i s Australii a Zelandem. Budu moc rada, kdyz se ozves na muj mail.
Mockrat diky Katka

rona

Ahoj,
taky plánujeme Indonésii v srpnu nebo září.Máš už nějaký předběžný plán?Rona

Dali

Ahoj všem co chtějí do Indonesie. Taky ja se chystám do Indonesie s mými kamárády. Termín podzim 2009. Cca na 1 měsíc. Věkově jsme 35 – 50 . Zkušenosti s cestováním máme. Konkretně s indonesii docela dobré. Nechystá se někdo z vás na Flores a dále na východ ? Docela bych uvítal jet do této části světa ve větším počtu nebo ideálně s měkým dko tu už byl. Mohli bych se na tuto část čast cesty spojit.

rona
Dali:

Ahoj,
taky máme v plánu ostůvky Nusa Tenggara-Komodo,Rinca,Flores.Chceme jet v termínu srpen-září.A kolik vás jede?

MartinT.
rona:

Malá poznámka: „ostrůvky“ Nusa Tenggara (Lombok, Sumbawa, Sumba, Komodo, Rinca, Flores, Lembata, Alor, Roti, Timor ap.) mají dohromady rozlohu cca jako Česká republika. Takové Korsice, Kypru nebo Krétě se taky neříká „ostrůvek“ a přitom jsou proti Floresu poloviční 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: