HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Indie – sever, podzim 2008

Mili

Hoj lidi, hledám spolucestovatele na fotoexpedici do severní Indie na tento podzim, cca 4 – 5 týdnů, v září / říjnu. Přibližný plán: Dillí, Agra, Varanásí, Rishikesh, Chandigarh… + co se stihne dál (např. Jaipur atd.) Doprava z ČR letecky, tam pak vlakem (busem) + příp. na kole (v konkrétní lokalitě). Cílem je hlavně navštívit fotogenická místa (rýžová políčka, čajové plantáže, podhůří Himaláje, břehy Gangy, chrámy…) + fotit také atmosféru + portréty místních týpků atd. Preferuju spíše nízkonákladové cestování. Odolní a zkušení fotonadšenci vítáni!! Těším se.
PS: Kdyby to nevyšlo na podzim, tak příští rok na jaře. Také je možnost spojit to s Nepálem.

Zkušenosti čtenářů

Rel8iver

Ahoj,
ja planuju byt zhruba ve stejnou dobu, tedy zari/rijen, taky v te oblasti a taky chci dost fotit. Jestli tam tedy pojedes, muzem se domluvit, nekde se tam setkat a neco spachat.

http://www.fotiti.kvalitne.cz

Mili
Rel8iver:

Ahoj Rel8iver, napsala jsem ti vše do mailu. Dej prosím vědět.

voyta

ahoj, měl sem stejný sen s kamarádem, ale nemůže z osobních důvodů jet. termín byl plus minus stejný i trasa kupodivu :). co se týká focení, tak to mě bere. když tak se ozvi. http://www.wayout.cz tam jsou už nějaké mé cestovní zážitky.

Martin

Ahoj,
letim do indie na cele zari a hledam spolucestovatele. Chce se nekdo pridat? Letim do Bombaje, pak chci spachat trek v Nepalu.
Ozvete se!
Tesim se, Martin

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: