HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

INDIE říjen,listopad 2009

Karolína a Petr

Ahoj,jsme pár 22 a 34 a chystáme se jet na podzim (říjen,listopad)do Indie.Původně jsme měli jet 4,ale ve škole nám přesunuli státnice a nastaly komplikace,takže jsme jen 2.Tak kdyby se taky někomu chtělo jet, asi nejlépe taky pár,tak bysme byli rádi a můžeme se domluvit.Trasu ještě naplánovanou nemáme.Moc se nechceme zdržovat ve městech ale ani žádný dlouhý treky.Spíš tak cestovat po vesnicích,zajímavostech a tak.Samozřejmě cestovat co nejekonomičtěji.

Zkušenosti čtenářů

David

čau, nevím jak je to pro Vás zajímavé v prosinci, ale my chceme jet na 99% s manželkou do Indie a Nepálu. Ten prosinec je pro nás zajímavý kvůli hlídání dětí a kratšímu pracovnímu měsíci. Cesta na max. měsíc, ale šmatlání v sandálech někde v kuřincích apod. rozhodně ne. Nejlépe letecky tam kde chceme, případně bus, vlak nebo taxi. Žádná jízda na koze či oslu k nejbližší vrbě na půl dne. :)) – oba máme dohromady 60let :))

Karolína
David:

Ahoj,ten prosinec už je pro nás pozdě.Kvůli škole a potom i práci jsme nuceni jet cca od 15.října a můžeme max.na 2 měsíce.Škoda.Mějte se!

zuzana

Ahoj chystáme se s přítelem na měsíční cestu po jižní Indii od 19.10 do 16.11., už máme koupený letenky. Představu o cestování si ještě utváříme, ale rozhodně to bude (velmi překvapivě) kombinace „finančně šetrného pohodlí“:) Jsme oba na takovou vzdálenost prvocestovatelé.

karolína
zuzana:

Ahoj Zuzko, to je super, my chceme taky tak nějak odlétat, letenky ještě sháníme.S kým letíte vy, kam a za kolik?My jsme takhle daleko taky ještě nebyli, naposled loni v Turecku(stopem) tak máme odvahu na něco vzdálenějšího a delšího.Chceme tam být min. 1,5 měsíce,ale kus trasy bychom mohli naplánovat společně.Odkud jste?
Kdyžtak mi prosím odpověz na mail, moc často se sem nechodím dívat.Díky! kartau@centrum.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: