HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Indie říjen 2011

Helča

Ahoj,

budeme dávat Indii v říjnu (plus minus 14 dní, celkem na 4 týdny). Letadlem do Dillí, návrat také z Dillí. V plánu jsou Dillí, Džajpur, Agra, Varanási a lehčí treky v Daarjelingu. Chceme poznat místní lidi, kulturu, přírodu a pokrmy. Spaní po hostelech, přeprava vlakem nebo autobusem. Rádi bychom našli další parťáky pro cestu. Sraz někdy v brzku v Praze, do konce května je potřeba koupit letenky. Helča (26) a David (32)

Zkušenosti čtenářů

Kaci

Ahoj,
co zmamena „plus minus 14 dní, celkem na 4 týdny“? Rada bych tam na mesic, ale asi budu moci az pozdeji… K.

Helča
Kaci:

Ahoj,

předběžně stanovený termín je půlka října – půlka listopadu, celkem na měsíc. S termínem je možno šoupnout dopředu, ale ne dozadu.

Helča

lum

Ahoj
jedeme v Říjnu do Sikkimu.Chci se zeptat zda se pro trek obecně musí využívat zavedených místních „cestovek“ nebo si lze domluvit jaky a průvodce mimo cestovku a za kolik. Taky se chci zeptat na zvláštní povolení do oblasti Gocha la. Za jak dlouho a kde se dá vyřídit.

MartinT.
lum:

Doporučuju mrknout na diskusi pod jediným zdejším článkem o Sikkimu – ať se neopakuje již jednou diskutované. http://www.hedvabnastezka.cz/cestopisy/tak-trochu-jina-indie

Saša

Už máte letenky?My jsme dva 35 a 33 z Brna.Chceme tam na měsíc.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: