Spolucestování Asie/ Australie

Indie – přelom roku 2010/2011 – cca 3 týdny

Vitan

Ahoj, nyní jsou k dispozici k zakoupení levné letenky z Prahy do Dilíí za cca 8 000 Kč. V Indii jsem ještě nebyl a tak bych možná využil tuto nabídku levných letenek k poznání (alespoň části) Indie. Nějaké menší cestovatelské zkušenosti již mám a cestovat sám má taky své kouzlo, ale přeci jen Indii bych sjel radši ještě s někým. Má někdo zájem?

Zkušenosti čtenářů

tomas

Uvazuju o tom, castecne taky kvuli nizke cene letenky… Jen jsem dneska zkusmo udelal rezervaci a v letadle PRG-Kyjev jsem si sedadlo vybrat mohl, stejne tak tomu bylo i pri ceste nazpet, ale mezi Kyjevem a Dilhi byla vsechna sedadla obsazena, jakoby uz tam nebylo misto.Nicmene rezervaci letenky mi to dovolilo udelat. Nerozumim tomu, mozna je to nepodstatna vec, ale trochu me to znejistilo. Mozna se konkretni sedadlo neda na ten delsi let udelat, ale proc tam ten planek letadla a nabidka rezervace potom je?? Nevite nekdo jak to funguje?

páva
tomas:

seating předem v tomto případě jednodušše není možný. to je celé 🙂

Zuzana

Ahojky,

a máte už koupené letenky, na jaké datum? Já bych jela září / říjen, max.3týdny. Tímto hledám partu lidí, kteří by se přidali taky.

Aleš
Zuzana:

Ahoj,

my ( jsme dva) taky plánujeme letět do Dillí a pak cestovat tři týdny. Chceme ale více méně na sever do Podhůří Himalájí ( ne ale vysokohorskou turistiku).

ivo
Zuzana:

Ahoj,
taky se chystáme v září do delhi a okolí
v plánu odlet 11.9.10 letenky kupuji tento týden. jsme zatím pouze dva

Machy
Zuzana:

Ahoj Zuzano, říjen by byl dobrej 🙂 Jestli to nemáš už naplánované nebo sis to nerozmyslela tak by sme se mohli zkusit nějak domluvit.

R
Zuzana:

ahoj Zuzano, momentalne jsem v indii, muj mail [email protected] pekny den, R

michal

cau vitan , chystam se na konci roku taky do indie, preferuji sever …na kdy se daj koupit ty levny letenky . kdyztak se ozvi na email

Natalie Kalenska

Ahojky,
Ja bych mela urcite velky zajem a presne v tomto obdobi.Prelom 2010/2011.Uz schanim strasne dlouho nejake lidi ktere by se ke me pridali ale zatim se nikdo neozval..Kdyz tak se muzem domluvit i na fc nebo mailem.
dej vedet.
Diky

Jackard

Já bych možná jel :). Ozvi se prosim na mail

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: