HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Indie – léto 2010

Dalibor

Ahojte, jsme dva kluci (22 a 19) a plánujeme vyrazit příští léto do Indie – cca 2-3 měsíce: červenec-září. Má někdo z vás zkušenosti s cestováním po Indii v období monzunů? Máme spadeno nejvíce na sever, hory však nejsou naší prioritou. Ke konci bychom rádi zavítali i na jih a případně i na Andamany (otázka monzunů). Doprava jedním směrem po zemi, druhým směrem letecky – řešíme dilema, jestli tam letecky a zpět po zemi nebo naopak. Nejsme nijak zkušení cestovatelé (zatím jen Evropa), ale anglicky umíme a já umím hindsky – takže by to mohlo být přínosné při styku s domorodci :-). Nechce se někdo přidat ;-)?

Zkušenosti čtenářů

Kamila

Kdyby vás zajímal projekt stavby školy pro tibetské děti v Ladakhu (Jamu-Kashmir), podívejte se na http://www.surya.cz, případně se můžete do projektu zapojit. Všichni dobrovolníci, kteří se na stavbě podíleli, se s vámi rádi podělí o zkušenosti. O Andamanech se dozvíte víc např. na http://www.horizont.bk.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: