Spolucestování Asie/ Australie

Indie 02-03 /2012

Jana

Hledám do Indie parťáka nebo skupinu, ke které bych se přidala. Zkušenosti až tak nemam, ale už jsem někde byla a nejsem typ, co by se nekoho držel za rukáv a samostatně se neprojevil, ale organizačně jsem na tom špatne. Takže reaguji na povel: zajisti vízum,kup letenku 🙂 Pokud mas představu o ceste kde a co videt, ja se povezu. Baťůžkařsky a co nejlevneji. Mam ráda kontakt s lidmi, přirodu,jidlo, zpusob života a něco malo historie. Termin únor-březen, 3 týdny. Jana/45/

Zkušenosti čtenářů

A-DÍK

ODOVĚĎ PRO JANU:
CHYSTÁM SE NA SVOU 5.CESTU JIŽNÍMI STÁTY INDIE NA ÚNOR 2012,NA 3 TÝDNY I CELÝ MĚSÍC.RÁD BYCH SE S VÁMI,JANO DOMLUVIL,KAM BY JSTE SE CHTĚLA PODÍVAT,DÁME TO DOHROMADY A VYRAZÍME.JSEM 57,MLADŠÍHO VZHLEDU…
CESTUJI INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVOU,BAŤŮŽKÁŘSKY A CO NEJLEVNĚJI.MÁME STEJNÉ NÁZORY NA CESTOVÁNÍ,LIDI,PŘÍRODU…JISTĚ SE OZVĚTE,SETKÁME SE A DOMLUVÍME.DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ,A-DÍK.

A-DÍK

HLEDÁM SPOLUCESTUJÍCÍ,POHODÁŘKU-BATŮŽKÁŘKU ANGLICKY MLUVÍCÍ,PRO LEVNÉ CESTOVÁNÍ STÁTY JIŽNÍ INDIE,V MĚSÍCI ÚNORU 2012,CCA 3-4 TÝDNY.BYL JSEM ZDE JIŽ 4x,CELKEM 4 MĚSÍCE…A-DÍK/57

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: