HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Huascaran a Peru, červenec 2010

Pavel B

Ahoj:-) s přítelkyní přemýšlíme o plánu jet příští léto asi na měsíc (červenec) do peru, rádi bychom zvládli aklimatizační trekking a výstup na Huascaran. Pokud by měl někdo zájem se připojit, lze se o tom bavit. My bychom asi přivítali jet ve větší skupině než jen sami dva. Huascaran forever! 🙂 pavel

Zkušenosti čtenářů

Pedro

Letos jsem tam byl…a uvažuji i o příštím roce…. Pedro

jitka
Pedro:

-cau pedro,

uz jsem byla v peru pred 2 roky a letos chsi jed znovu. si rikal ze jsi byl na huascaranu. rada bych tam letos vylezla. taky mam v planu dalsi hory, jako ishinka a alpamayo. jestli by jsi mohla a dal mi info jak to probyhalo kdyz jsi tam byl ty. mel jsi nejakou agenturu, nebo pruvodce a enbo si vysel sam?

diky moc za radu
jitka
jitka1 (zavinac) hotmail (tecka) com

Milda

Ahoj, i já s přítelkyní se tam chystáme (tak na 5 týdnů). Zdolání Huascaranu je jeden z plánů. Můžeme někdy pokecat :). Každopádně držím palce

Iva

Ahoj, hledám parťáka pro odlet do Perú v lednu 2011. Nejprve busy na sever od Limy, přes zajímavá města a místa, jejich prohlídky, koupání na severních plážích Pacifiku. Potom ma severovýchod do hor, pak zpět a pomalu se etapově přesouvat k jihu do Cuzca – aklimatizace – Machu Picchu, potom jižněji do Arequipy, tam údolí Colca, možná Misti, přejezd do La Pazu buď vlakem nebo busem, podívat se po Bolívii, vč. Iguazu (je krásná a velmi levná) nakonec přejezd do Brazilie a z Ria odlet domů. Cesta je nejméně na 2 měsíce. Srby66@seznam.cz

jitka

Ahojky,

nevim jestli uz jste znneniliplany nebo porad planujete jed to peru v cervenci. ja se tam budu vydavat v pulce cervna az do konece srpna. mam v planu nejake aklimatiznacni vystupy na ishinku a pisco , potom huascaran a nakonec alpamayo.
pokud chcete, tak vam necham na sebe kontakt

tak ahojky
jitka
jitka1 (zavinac) hotmail (tecka) com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: