HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Hledáme spolucestovatele!!Sever-západ Indie, Nepál, Thajsko nebo Vietnam

Zu

Ahoj všichni!

S přítelem (oba 23) momentálně začínáme plánovat cestu do Asie a hledáme nějaké podobně nadšené spolucestovatele! Zatím máme velmi hrubý plán, podle kterého bychom chtěli letět do Dillí, odtud jet do Nepálu a tam udělat nějaký delší trek, potom projet kousek Indie (spíše sever-západ)a poté letět do Thajska nebo do Vietnamu a tam to procestovat. Chtěli bychom odletět kolem konce října asi tak na dva až tři měsíce. Budem hrozně rádi, když se k nám někdo přidá, třeba i jen na část cesty. Plán není definitivní, teď zjišťujeme všechny možnosti. Pokud by to někoho lákalo, určitě se mi ozvěte na mail. Ve více lidech je větší sranda! 🙂

Zkušenosti čtenářů

Jenda

větší sranda a také víc názorů, plánů, představ, což = více hádek.
jeďte dva, je to ažaž

Zu
Jenda:

Díky za názor, toto si samozřejmě plně uvědomujeme, ale i přes veškerá potenciální rizika by se nám líbilo, kdyby nás bylo víc. Předodjezdová schůzka je samozřejmě nezbytná a nikdy není problém se rozdělit.

Pavel

Ahoj, i s neznámejma lidma se dá nakonec nějak domluvit. Bohužel si většinu dovolený vyberu hned v zimě (leden, únor). Ve dvou je dovolená uplně skvělá. Od jistejch dob už taky nejezdim sám – i když všechno má svoje výhody. Od Bombaje na jih mám Indii jakš takš projetou. Moc rád se tam zase někdy podívám, ale s předchozím názorem Jendy plně souhlasím.

Marek

Ahoj,

máme se slečnou také plány na danou oblast. A pokud bychom našli podobnou představu, rádi se na část, zejména na začátek cesty připojíme.

Mcmario@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: