Práce/pomoc v zahraničí

Hledám sympaťačku/sympaťáka na společnou brigádu v zahraničí

Kristina

Ahoj, ráda bych koncem června nebo začátkem července odjela za prací do zahraničí, nejlépe do VB nebo jižní Evropy. Ideálně tak na měsíc. Kdyby se chtěl někdo přidat, budu jedině ráda. Můžem dát dohromady konkrétní nápady a možnosti, ve dvou to půjde líp 🙂 pište mi na mail.

Zkušenosti čtenářů

D

Ahoj ozvi sa na e-mail dohodneme sa 🙂 st**********@*****um.sk

roman
D:

ahoj co planujete

Tomáš

Ahoj Kristýno, tvůj nápad se mi líbi, ozvi se na můj mail, třeba něco domluvíme 🙂 pe******@***il.com

míšša

ahoj….ráda bych se přidala…máš už něco naplánováno? já jsem ted v UK,Londýn, jako aupair…lákala by mě ta jižní Evropa….:)tak mi kdyžtak písni na email a můžeme se domluvit…:)
Míša

my*****@****am.cz

Kateřina

Ahojky taky plánuji odjez do VB před půl rokem jsem se vrátila a opět chci odjet jen už se mi nechce samotné a už vůbec ne přes agentury.budu moc ráda když se mi ozvete a něco domluvíme 🙂 už se moc těšim tak se zatim mějte katka email:ne**************@****am.cz

honza

ahoj plánuji nějaký odjezd do zahraničí za prací , tak hledám někoho ke komu bych se mohl připojit .

Jana

Ahoj 🙂
ráda bych se taky přidala. Máte nějaké tipy? Prosím dejte vědět na email: ja***************@****am.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: