HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Hledám spolucestovatele do Laosu nebo i Thajsko

Jana

Hledám spolucestovatele do Laosu nebo Kambodža nebo Thajsko.S cestováním do Asie nemám žádné zkušenosti. Mám pouze zkušenosti z východní Evropy. Komfort nepotřebuji, ale zkušenějšího cestovatele ano.Mužu tak na konci února, možná i kdykoli, ještě jsem to v praci nezjištovala. Protože, když to nevyjde, jedu někam nevim kam v červnu.
A na plánu cesty mi nezaleží, nikdy jsem v Asii nebyla, takže už jenom poznání jak tam žijí lidi, jak se tam bydli, co tam je za zviřata, jak tam chutná jidlo, bude pro me zažitek.
Jen to se mnou bude težky, na sveho partaka se pověsím a ani se nehnu 🙂
A nemyslim navštivit všechny tři země, myslela jsem Laos a třeba Thajsko, nechci na dovolené behat z místa na místo, ale klidek, raději se tam ješte jednou vrátim. J.

Zkušenosti čtenářů

Lucie

Ahoj, přemýšlím o něčem podobném a bohužel se mi nedaří sehnat podobného dobrodruha. Mám kolem sebe pár lidí, kteří můžou dát dobré rady, protože v Asii byli několikrát, takže jestli chceš, ozvi se. Na termínu mi tolik nezáleží, můžu se uvolnit kdykoliv, takže konec února nebo březen by nebyl problém 🙂 Ráda všechno organizuji, takže „nalepení se na mě“ bude vítáno 😀

Jana
Lucie:

Ahoj Lucie,
a to ja se ráda pověsím:-) A to já rada vyuziji tvych organizačních schopnosti:-)
Jen..jak jsem psala..nezkušená jsem a tak mi napadlo, že nemam letenku, zatim jsem ji nikdy nepotřebovala, tam kam jezdim, jsem dojela autem. A nevim, zda se ted da sehnat neco za rozumnou cenu. A také se musim pozeptat jak je to s ockovanim a co je treba a jestli neni pozde. Ja také mužu kdykoli, leden je trochu problematičtější, budu muset pred zamestnavatelem klečet na kolenou:-) ale pokud se tomu mužu vyhnout, brala bych radeji polovinu unora. Můžeš psát i na mail.
Jana

Petruška

A kolik Ti je Jano, prosím? Jak dlouhou cestu planujes?

Jana
Petruška:

No..také vždycky brblám, když tu někdo hledá partaka a nenapiše ani věk:-)
Omlouvám se. Bylo mi 40 a nehledím na věk, neva mi mladej, neva mi v letech:-) Prioritou je shoda.
V současné době se domlouvám s klukem 36 a pokukujem po levnějších letenkach.Zatím kolem 15 000. V patek bude rozhodujicí…žádat o dovolenou. Takže posledni tyden v lednu bych chtela vyrazit a na 3 tydny. Thajsko ne, určitě Laos a možná Kambodža. Plán nemám, to je na dohodě co kdo chce a pak to skloubit.
Jsem kousek od Strakonic a akční radius mam od Aše až po Prahu, Plzeň a ČB. Tak osobni schuzka není v techto lokalitach problem, jen už je malo času.
Tak sebou hejbněte:-) Ja jedu určitě, i kdyby sama. Jana

robert

Čau.Zatím nezávazně.Mám v plánu Thajsko či Indonesii-Bali.Zkušenosti z Asie namám ale neva domluvím se poradím se.
Chtěl bych se tam potápět,ale jen tak naokraj ,jel bch na dva týdny v únoru.Kolik Ti prosím je?Dík Robert

Katka

Já bych v únoru tím směrem vyrazila taky 🙂

Jana
Katka:

Takže dovolenou 3-4 týdny mam slíbenou kdykoli v obdobi od poloviny února, tak největší překážka zdolaná.
Kdo má zájem, přidejte se. Mohl by se udělat okruh Vietnam, Laos, Kambodža. Nebo přispějte s nějakým nápadem. Jana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: