HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Hledám slečnu na cestování kamkoliv

Honza

Ahoj,

tak zas sedím u počítače a místo toho, abych dělal svou práci vymýšlím, kam zase vypadnout. Baví mě cestovat, věnuji tomu spoustu času, ale samotného mě to zas tolik nebaví. Věřte mi nebo ne, ale sehnat někoho podobně „postiženého“ v přiměřeném věku (mně je 32) je nadlidský úkol.
Najde se slečna, která by třeba chtěla strávit letošní vánoce někde v exotice, na cestě? Už se zase nemohu dočkat toho osvobozujícího pocitu, kdy vezmu bágl na záda a budu stát v letištní odbavovací hale…

Honza,SŠ,info@starfighter.cz

P.s. Půjdu kamkoliv, bude-li to dopředu…

Zkušenosti čtenářů

Terka

Ahojda, nevím jestli tyhle vánoce (před 14 dny jsem se vrátila z Afriky) ale příští rok bych opět ráda někam vypadla. Kamčatka, Aljaška, Barma, jižná Amerika…Co Ty na to ? 🙂 Terka, 32.

Katka Halamova
Terka:

Ahoj Jene,
plánuji Mexiko, říjen – listopad 2012. Mám tam pár známých ekologických zemědělců a šamanů, takže to chci pojmout spíš jako vzdělávací akci.
Už delší dobu jsem sama a proto také cestujisama – je to úžasná zkušenost, ale přeci jenom ve dvou se to lépe táhne, takže proto jsem tu zabrouzdala do spolucestování a pročítám inzeráty.
Takže kdyby náhodou, tak se ozvi.
Káťa, 31 let, od Liberce

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: