Spolucestování Evropa

Hledám princeznu pro život i cestování

Honza

Hledám princeznu pro život i cestování! 🙂

V blízký budoucnosti bych to viděl na výlety:

Projet cabriem po Alpách, dát si pizzu u Lago di Garda 🙂, vykoupat se v moři v Chorvatsku a později třeba objet dokola Island, zajet do Švédska na houby, nebo pronajmout baráček v Mexiku na Yucatanu a vyrážet autem na výlety. V září si projet za 3 týdny jihozápad USA, pokud nás tam konečně pustí (případně předtím to Mexiko, pak už se do USA vstoupit může bez problémů), no a později na podzim bych asi už měl zas chuť na Asii s báglem, jestli něco otevřou – třeba Vietnam nebo Čínu, případně konečně roadtrip po Peru nebo Ekvádoru. V lednu/únoru nějaká válečka třeba v Dominikáně (nemám vůbec nic ani proti občasnému all inclusive zevlování 🙂) a na jaře stihnout sezonu sakur v Japonsku, jestli tam do té doby opadne covid-hysterie.. A ještě milovanou Afriku, kam je rozhodně potřeba aspoň jednou ročně zajet taky – Zambie/Malawi na 2 týdny někdy v březnu by mohla být fajn.
Tak tolik ideální plán na rok dopředu, ze kterého je jasné, že zájemkyně měla mít dost volného času a chtít zásadně změnit svůj život 🙂. Ano, vím že to osloví jednu z milionu, ale to mi stačí :).
Neřikám, že všechno je pevně nalajnovaný, klidně dáme Tvoji destinaci snů, nebo toho půlku vypustíme, tohle je jen nástřel 🙂..

Jsem z Prahy, mám tady dům a stěhovat se už neplánuju, ale vzdálenost ze začátku nemusí být překážkou. Baví mě potápění, roadtripy, příroda, zahradničení, vaření, natáčení travel videí a focení, mám papíry na jachtu a právě dělám ty na letadlo (lítat na víkendy k moři je můj sen 🙂, poslouchám vše od elektroniky až po kytarovky 🙂.
Jsem spíš introvert, takže můj šálek čaje není seznamování se a „družení se“ s cizími (neberu to jako svojí výhodu, každý se s tim holt nenarodí, ale třeba mě to naučíš 🙂), stejne jako mě moc neberou jakékoli organizované výlety – když si toho lva v parku nenajdu sám, není to ono 🙂. Preferuju obecně spíš teplo, tropické destinace, hlavně na zimu 🙂. Nelezu po horách – na ferraty, 30km tůry a podobný skopičiny mě moc neužije 🙂.
Uvařím si fazole z konzervy u stanu, stejně jako si rád dám luxus v 5* lodgi, snažim se to střídat a partnerce by něměl dělat problémy ani jeden extrém – podstatné je ničím neopovrhovat, vše zkusit. Jestli si neumíš svátečně pochutnat i na lahodným videňským guláši z konzervy z Lidlu, nevíš, co je dobrý! 🙂.
Ještě mi chybí vidět dost „must see“ míst na světě a mám už tak nějak choutky začít vést nudný rodinný život 🙂. Pokud jsi zatím bez dětí, ale chceš je, je Ti kolem 30-36 let a přesto jsi nějakou blbou náhodou zrovna single, máš ráda jídlo a zkoušíš nové chutě (vařím!), nejsi ani abstinentka, ani vegetariánka a máš to podobně, ozvi se 🙂.

Já 40/194/96, SŠ, v reálu vypadám o dost líp než na fotkách, prý charismatický :)… Volného času mám pořád dostatek, i když kvůli baráku a dvěma kočkám na krku už to není, co bývalo. Vždy jsem považoval za samozřejmé přítelkyni na naše dovči brát (řídím se motty „happines is real only when shared“ a „travel only with those you love“) a platit za oba, takže odpovědi typu „to by se mi líbilo, ale nemám na to“ nemá smysl psát, stejně jako eseje na téma „nenechám si od chlapa cokoli platit“.

Vzhledem k tomu, že tuším, co minimálně tahle poslední věta způsobí u určité skupiny lidí zde v diskuích za výbuchy vášně 🙂, tak předem avizuju, že v komentech nebudu na nic reagovat, proto pls piště pouze email, opakuji, pouze email, a předem dík za přiložení fotky!

A to na [email protected].

Minimálně místní feministické úderce, která tu šíří nesmysly o lidech, které nezná (a v podstatě o jakémkoli chlapovi, který si dá normální seznamovací inzerát, se to pokoušejí nějak překazit) a můj inzerát je jistě vytočí, protože je nikdo nikam nezve, udělám jistě radost odkazem na pár fotek mé maličkosti zde:

https://flic.kr/s/aHsmWftXry

Díky, pokud jsi dočetla až sem a budu se těšit 🙂.

Honza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: