Spolucestování Evropa

Hledám parťačku/parťáka na cestování 5. – 24. 8. 2022

Aneta

Ahoj, ráda cestuju, nejlépe po horách (USA, Gruzie, Grónsko, Sev. Makedonie), ale i na moři (země okolo Baltu). Letos by stačil nějaký kout Evropy. Autem (řídím), vlakem, stopem, letecky. Pěkné je Slovinsko, Švýcarsko, ale i jih nebo jihovýchod Evropy. Čím víc přírody, tím lépe. Je mi 30 a jsem z Prahy.

Zkušenosti čtenářů

Dušan

Ahoj Aneto,

v srpnu chci jet na Balkán včetně Makedonie. Možná bych také zajel na pár dnů k polskému Baltu a projel pobřeží od Helu po Świnoujście. Nepřidáš se?

Dušan

dusko9@seznam.cz

Tomáš

Ahoj, hledám někoho na srpen na spolucestování někam jako je Gruzie, Skandinávie, Kyrgizstán, ideálně hory, přechody. Někde kde nebude extra horko, rozumná situace, nepřelidněno, napálené ceny díky prázdninám apod. Buď autem nebo i letecky za rozumnou cenu. Věk ovšem trochu jinde 52, Praha. Tomáš

Martina

Ahoj Aneto,

já bych jela. Mám celý srpen volný. Loni jsem byla ve Slovinsku, teď jsem přemýšlela o Švýcarsku, ale vzhledem k tomu, že budu mít čas cca 3-4 týdny, chtěla bych jet nejradši do Norska úplně na sever a zpátky přes Finsko, nejela bys třeba tam? Jo a určitě stopem, strašně dlouho jsem nebyla a hrozně mi to chybí, ty stopařské zážitky a poznávání zajímavých lidí. Můžu od druhého srpnového týdne. Napiš kdyžtak na krttekutek@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: