Práce/pomoc v zahraničí

Hledám parťačku do Švýcarska (práce + výlety)

Lukáš

Ahoj, plánuju vyrazit do Švýcarska, nejdřív tam chvíli pobýt jako dobrovolník (třeba přes Workaway) a pak si najít normálně placenou práci přes léto. Zároveň si to tam i užít, nějaký výlety a tak… Ale ve dvou je to lepší, tak jestli by se nějaká parťačka nepřidala? Nehledejte v tom ale nějaký postranní úmysly 😀 Prostě by mi něžná společnost byla milejší 🙂 Vyrazit bych chtěl teď v červnu, co nejdřív. Jinak mně je 25 let.

Kdyžtak se můžeš ozvat na email: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Kate

Škoda že už v červnu

Lukáš
Kate:

A co jako? Máš nějaký problém?

Kate
Lukáš:

Po tvé „slušné“ reakci máš ještě dojem, že mám zájem?

Původní Lukáš (autor příspěvku)

Nějaký vtipálek napsal komentář mým jménem… Tu hnusnou odpověď pro Kate jsem nepsal já, autor příspěvku

Lukáš
Původní Lukáš (autor příspěvku)

Prostě jsem jen hledal milejší společnost na základě negativních zkušenosti z minulosti. Jsem hluboce zklamán jak zde vše dopadlo. Hedvábnou stezku nikdy více byl to strašný zážitek.

Anka M
Původní Lukáš (autor příspěvku):

Já věřím, že se nějaká najde. Holt jsou lidi naštvaní, frustrovaní a leckdy i debilní a vylévají si to na ostatních. Kdybych již program na léto neměla, hned bych jela. Držím palce.

Původní Lukáš (autor příspěvku)
Anka M:

No hlavně, že už máš program na léto. Hned mám klidnější spánek. Díky!

Autor příspěvku

Máš pravdu Anko, jeden takový frustrovaný, zakomplexovaný chudáček, který bydlí u maminky, ženská o něj nikdy ani nezavadila a nemá ve svém zbytečném životě co dělat, se tady uspokojuje tím, že se vydává za ostatní a píše divné komentáře. Už jsem to tu vysvětloval, ale komentář byl nejspíš kvůli sprostému slovu vymazán… Já, autor příspěvku, jsem napsal pouze komentář v 19:01 (2.6.2021) plus tento. A už sem nic dalšího psát nebudu, cokoliv dalšího mým jménem je od toho zoufalce. A Ance děkuji za milá slova 🙂

Autor příspěvku
Autor příspěvku:

Ještě dodávám, že spřízněnou duši jsem již našel a není nutné reagovat na můj inzerát. Děkuji všem 🙂

Původní autor
Autor příspěvku:

Ne, nic nedodávám, to se opět projevil onen zoufalec. Udělej proboha něco se svým životem, venku je krásně a ty nemáš nic jiného než celý den čekat u nějaké diskuze a psát nesmysly.

Původní autor + Autor příspěvku +Původní Lukáš (autor příspěvku)

Toto je definitivní tečka. Všechno ostatní co zde bude pod mým jménem pochází od neznámého psychopata.

Původní autor + Autor příspěvku +Původní Lukáš (autor příspěvku)
Původní autor + Autor příspěvku +Původní Lukáš (autor příspěvku):

🙂 🙂 🙂

Lukáš

Ahoj, plánuju vyrazit do Švýcarska, nejdřív tam chvíli pobýt jako cestovatel a pak si najít normálně placenou práci přes zimu. Zároveň si to tam i užít, nějaký drogy a tak… Ale ve dvou je to lepší, tak jestli by se nějaká parťačka nepřidala? Nehledejte v tom ale nějaký postranní úmysly ha ha ha 😀 Prostě by mi něžná společnost byla milejší 🙂 Vyrazit bych chtěl teď v srpnu co nejdřív. Jinak mně je 25 let.

Anka M
Lukáš:

Drogy?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: