HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Hledá se muž na cestu světem i životem

Zuzana

Ahoj,
jsem žena (26), která naplno pracuje, cestuje a tak nějak balancuje mezi těmato dvěma světy. Balancuju taky mezi kulturním ruchem Prahy a tichem přírody venkova. Jsem žena, která přemýšlí o světě a přírodě a není jí jedno, co se děje tam venku za dveřmi, hranicemi, řekami a horami..A hlavně ji to tam ven táhne, studijně, pracovně a cestovatelsky. Žena, která ví, co nechce a hledá to, co chce. A ano, jsem žena, která hledá muže na cestu tímto světem a ideálně i životem 🙂 Muže vyspělého a pracovitého. Muže do nepohody. Muže, který v kapse nosí nůž, srdce na dlani a v hlavě nápady.
Muže, který ví, o čem mluvím 🙂
Zuzana
cahit@seznam.cz

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj Zuzko,
to zní dobře a já jsem na tom docela podobně, akorát jsem muž, co hledá ženskou do nepohody 🙂
Zatím ahoj..
Honza

Petr

Ahoj Zuzko, pokud jde o cestovani tak hledam partaka/partacku nebo partaky na cestu po Nepalu a Indii. Prevazne se bude jednat o navstevy narodnich parku s divokymi zviraty. Dva treky v horach, oblast Annapuren. Teploty budou cca od 5 do 32°C. Termin 24.2. – 15.4.2010 po vlastni ose z Kathmandu do Dili pesky, busem, nakladakem, vlakem. Mam vse kompletne naplanovane, ale onemocnel mi partak, s kterym jsem mel jet. Pokud mas zajem, podrobnosti poslu obratem do emailu.

cuz Petr

jirka

mno widim ze mas napadniku hned nekolik..tak to nebudu nejak hrotit…ja ted w kwetnu maximalne v cerwnu letim do thaiska…a w bangkoku si chci pozadat o wizum do ciny a zkusil bych to i w cine…bangkok tak na mesic tri tejdny..cina na tak na mesic dyz to nepujde….kdyz to pujde klidne na dyl….shanim nejradsi holku ktera by to chtela zkusit procestowat se mnou..pripominam ze me jde hlawne o poznawani prirody a cizich lidi…..mno ale potrebowal bych partacku(partaka)…nejlepe single slecnu ktera wi co chce a jde si pro to!!!jiri.koblih@yahoo.co.uk ozwete se holky i kluci

David

Ahoj, Zuzano.
Jsem muž (33). Levou střežím srdce a v pravý svírám nůž. Žiju tady venku už pár let. A občas ohromený zírám na tenhleten svět. Práce ve voňavým lese už mě nebaví jak dřív. Včera se mi narodilo jehně, a já už jsem jen zív. Všechno bejvalo tak hezký, ale asi zavřu krám. Nechci už bejt totiž ani chvilku sám. Ahoj. Dejv.

P.S. Pošli kdyžtak fotky: svou, mamky, tet a babiček. Dík.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: