HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Hedvabna stezka

Frantisek

Premyslite vazne o putovani po Hedvabne stezce,vlakem po Transsibirske magistrale, autobusem do Indie a podobnych zalezitostech? Jestli jo, dejte vedet – rad bych vas poznal, pripadne si popovidal o tom, jestli bychom treba nemohli jet spolu! Ahoj, Frantisek

Zkušenosti čtenářů

Jakub

Čau, rád bych něco takového podnikl a to velmi. Po cca 4 letech sezení v kanclu apod. si říkám, že je opravdu na čase, zároveň to není nějaké přechodné zmatení smyslů, ale o něčem takovém sním už dlouho. Problém je v tom, že bych vyrazil tak v září nebo říjnu a kromě peněz nemám nic zařízeno. Myslíš, že by se to dalo stihnout? Pokud ještě nemáš parťáky apod., skus napsat. Jakub.

David

Ahoj, taky by me to zajimalo. Pokud to planujes nekdy po novem roku a nevadilo by,ze nemam zatim moc zkusenosti na takove vetsi vzdalenosti. Rad bych se o tom kazdopadne alespon neco dozvedel (treba jen pro inspiraci do budoucna).
David (23)

Frantisek
David:

Ahoj,
No, v mezicase jsem svoji cestu trosku konkretizoval – rad bych vyrazil pristi rok nekdy kolem zacatku cervna, delku cesty odhaduju na 3 mesice. Chtel bych se inspirovat touhle strankou, vcetne trasy: http://silkroad.euweb.cz/index.html#mapa .
Co vy na to? Nehlasi se jeste nekdo??
Frantisek

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: