HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Gruzie,Armenie,Kavkaz

Steve

Ahoj, rad bych v lete do Gruzie,Armenie,Kavkaz…da se k nekomu pridat???

Zkušenosti čtenářů

Terka

Ahoj, s kamarádem plánujem na přelom srpna/září Turecko a Gruzii. Máš konkrétnější představu, co chceš procestovat, jestli spíš hory nebo památky?

Steve
Terka:

Ahoj,predstavu nemam…ale pamatky zrovna extra nevyhledavam..spise prirody,nasati kultury,zvyku atd…

Vašek
Terka:

Ahoj, rád bych vyrazil do Turecka na hory. Gruzie třeba taky. Terko, kdyžtak se mi ozvi, prosím, na mroz1@centrum.cz , zkusíme něco domluvit.

adela
Terka:

Ahoj Terko, taky bych moc rada jela tuhle trasu…a taky se mi hodi ten termin…ozvi se kdyztak na: Jadelaida@seznam.cz

jana

ahoj

ráda bych v září 2010 do GRZ nebo ARM na cca 2 týdny.

napiš kdyžtak na

stejasteja@seznam.cz

ahoj

Míra
jana:

Ahoj všem,

o Arménii a Gruzii též uvažuji. Viděl bych to letět do Turecka a odtud busem. Termín někdy v létě. Už máte něco domluveného?

Nikolas

Ahoj,

plánujem cestu do Arménie, Gruzie…. spíš ale Arménie, jedeme autobusem, lístky ještě nemáme ale v nejbližší době je asi budem kupovat, jedem zatím 3, 2 kluci 1 holka a chceme odjet někdy kolem 5. července a vrátit se začátkem srpna, chceme se podívat po okolí, památkách, poznat kulturu,přírodu, hory….
Jestli by jste někdo chtěl, rádi přiberem další cestovatele

Nikolas
Nikolas:

email nikola.bindzar@seznam.cz

Zuzka

Ahoj, v termínu 6.-26.8. máme v plánu cestu po Gruzii – zatím dáváme dokupy itinerář. Kdyby se k nám někdo chtěl přidat, ozvěte se. Zuzka a David (33)

Hanča
Zuzka:

Ahoj, já bych se ráda přidala. Do Gruzie se chci podívat už delší dobu a termín je výborný. Jestli ještě není pozdě a máte zájem o spolucestovatele, můžete mi prosím poslat nějaké info? Hanča

Frantisek

S kamaradem Markem budeme od 11.7. asi 3 tydny v Azerbajdzanu, Gruzii a Armenii (kazda zeme cca tyden), ja potom jeste 2 tydny ve vychodnim Turecku. Dejte vedet, kdybyste se chteli setkat! 🙂
Frantisek

Frantisek
Frantisek:

Jo, muj mail je fc17@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: