Spolucestování Asie/ Australie

Gruzie nebo kamkoliv – cervenec, srpen 2008

Ludvik

Ahoj Vy, cestovatele kterýmž se rozpadly plány (lidi) na prázdniny. Co čert nechtěl, nikdo se mnou nechce vyrazit do světa.
Původně jsem předpokládal vyrazit v cervenci nebo sprnu pres Turecko do Gruzie (možná Sýrie). Ale jestli se cesta změní třeba na Maroko nebo Indii, tak je to v podstatě jedno, jedu kamkoliv mimo Evropu, kde jsem ještě nebyl. Nicméně pokud bych se měl rozhodnout, tak preferuji východ a pravně vybranou Gruzii. Mám za sebou obvyklé cestovaní za prací po ostrovech (Britských), ale procestoval jsem třeba i Írán (výstup na Damavan – 5671m). Takže nějaké zkušenosti se určitě najdou. Mám rád hory, takže bych při cestě určitě na některou rád vylezl, nebo aspoň udělal delší trek, a předvším, na horách není takové horko.
Jen na okraj, je mi 23 a studuji (v Brně). Takže jestli je někdo podobného smýšlení a touhy, nechť napíše: [email protected]
Stránky sestřenice mého kamaráda: http://www.denisaa.unas.cz/gruzie/prakticke-informace-ceny.html – podobně bych si to představoval i ja. Btw, na těchto strankách je i poutavé vypravění o Indii a vselikych jinych cestach.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: