Spolucestování Evropa

GR 20

Blanka

Ahojky spolucestovatelé, hledám parťáka/parťačku, kdo by rád vyrazil na přechod Korsiky, a to někdy v červenci popř. srpnu. Přesně kdy ještě nemám stanoveno, takže se můžeme domluvit. Zkušenosti už nějaké mám. Chtěl by se někdo přidat?
PS: je mi sice už 42 let, ale upřímně na věku nezáleží, hlavně když si sedneme:-)

Zkušenosti čtenářů

Ivoš

Ahoj Blani,

na GR 20 bych se přidal rád. Vhodnější by pro mne byl srpen, ale s termínem se nemám problém přizpůsobit.
Ozvi se mi, prosím, na e-mail nm**@**.cz a můžeme to probrat.

Blanka
Ivoš:

Ahoj Ivoši,

nebyla jsem schopná tady na těchto stránkách rozluštit tvůj email, IT není zrovna můj obor:-) Takže zkusme, jestli tobě to půjde lépe. Email na mě je: ma************@*****um.cz. Pokud by to nešlo, zkusili bychom vymyslet něco jineho:-)) PS: první polovina srpna by také šla.

Ivoš
Blanka:

Ahoj,

tak bohužel se také nezadařilo :o(. Můj e-mail: nmnm(zavinac)wo.cz

Jana

Ahoj pozor na podvodníka Petra smilly(zavinac)post.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: