HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Gambie na kole

Ondra

Sháním človíčka do Gambie na 14 dní na kolo. 14.března – 28.března tak mám letenku já. Nebo tak nějak +- (letenka tam a zpět do 10tis.) Prosím pište jen dobrodružné povahy co umíte šlapat na prašných cestách v 30° na dosti starém kole (možno půjčení od kamaráda, který tam pracuje) tak max. 50km/den nebo klidně i méně přizpůsobím se každýmu. Gambie je maličká zemička takže buď malej okruh nebo velkej záleží na dohodě nebo jak se pojede. Pak plánuju tak 2-3dny válečku u moře.

Zkušenosti čtenářů

Dav

Zdar,

proč zrovna Gambie? Není to na dva týdny na kolech moc malý? A kdes sehnal letenky za takovou fajnovou cenu, jsou přímo do Banjul? D.

Dušan

Čau kolisto,
jak dopadl výlet do Gambie, resp. dobrodrůžo na kole? To mě fakt zajímá. Škoda jen, že jsem se toto dočetl až po Tvém datu. Sám se do Gambie chystám v květnu a uvítal bych i nějaké poznatky a postřehy. Určitě by mne i zajímalo, kdes přišel na tak levnou letenku? A vůbec jaké to bylo na kole?
D.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: