Tipy a triky pro fotografování

Galerie

Lily

Ahoj!
Ráda bych poprosila o radu, jakou zvolit webovou galerii pro své fotografie. Nemyslím teď stránky jako rajče apod., ale spíše něco pro jakési fotografické portfolio, kde by byl výběr opravdu těch nejpovedenějších fotografiích s několika informace a příp. kontaktem.
Co používáte vy? Doporučíte mi něco?
Děkuji předem za všechny nápady. 🙂

Zkušenosti čtenářů

tereza šprachtová

ahoj, jestli máš profil na fc, můžeš si tam udělat stránky, nebo já mam profily na blogu, webnode, webs, fler, to je na prodávání, tam si taky můžeš udělat profil, nebo na picasaweb se daj udělat soukromý i osobní profily. T

Webnode is for losers
tereza šprachtová:

Webnode je pro zoufalce co vsechno zadarmo. Nikdy nedejte zadny business s nekym kdo ma web na webnode. Poznate to pozdeji sami s jakou hladovou sebrankou jednate. Byli jste varovani.

PepuvKamos

zalezi co hladas… ak ti ide o indexovanie a byt sucastou vacsej foto komunity
skus

http://photo.net/
http://www.flickr.com/
http://pbase.com/
http://jalbum.net/en/landing2

ak chces svoje osobne samostatne portfolio, urob si galeriu v iPhoto, alebo Jalbum, alebo Adobe Lightroom, alebo Aperture, tych programov je spusta, te tam mnozstvo sablon, urobis si stranku, a potom si ju uloz na svoju domenu, . NEvyhoda vlastnej domeny je, ze o nej nikto nevie, len ty. vyhoda, ze mas svoj hosting pod dohladom a mozes si tam robit prakticky neobmedzene veci.
naopak.

Vyhoda verejnych photo portalov je, lahko ta ktokolvek najde, mozes oslovit vacsie vrstvy ludi, nevyhoda, ze musis sa pohybovat len v moznostiach ake ti ponukaju tieto portaly.

tereza sprachtova

to uz moc znam pravnyka sokola a ty budes mit velkej problem podam trestny oznameni na vsecky

Lenka

Vytvořila bych vlastní jednoduchý web nebo různé fotobanky př.: https://www.istockphoto.com/cs.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: