HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Fotocestovatelé na fotovýpravy a fotoexpedice

Mili

Hoj lidi,

napadlo mě zkusit najít nějaké potencionální spolucestovatele – fotografy, kteří už mají určité zkušenosti na cestách a nezaleknou se ničeho. Hodně lidí cestuje, ale aktivně nefotí, nebo zas fotí, ale nechce se jim opustit rodnou hroudu.
Cílové oblasti: jižní a JV Asie, Latinská Amerika, střední a jižní Afrika, příp. Austrálie a NZ, ale i určitá místa v Evropě a ČR na krátkodobější výpravy.
Jen pro představu, abyste mohli rámcově posoudit, jestli si sedneme, zde je odkaz na můj web: www.mpx.fotostranky.net

Těším se!

Zkušenosti čtenářů

Mirka

Ahoj Mili,
tiez rada cestujem a rada fotim. Sice ani s jednym nemam tolko skusenosti ako ty, ale rada sa nieco naucim. Vazne uvazujem o mesacnej ceste po Australii zaciatkom buduceho roka a moji spolucestovatelia su dost neisti.

Mili
Mirka:

Ahoj Mirko,

kdyžtak mi napiš na mail a můžeme se o sobě dozvědět více a být v kontaktu. Na leden / únor 2010 už sice plány mám, ale v budoucnu bych do Austrálie určitě někdy fotit jela.

Míra Deneš

Koukni na http://www.krasysveta.cz/expedice/
Zde najdeš všechny aktuální cesty co jezdíme s lidma po světě. Rádi Tě přivítáme v naší partě.

Mili
Míra Deneš:

Ahoj Míro,

díky za link, ale to bylo trochu špatně pochopeno. Já se k žádné partě připojovat nechci 🙂 To bych mohla jezdit rovnou s cestovkou, což není můj styl.
Spíš hledám lidi, co se připojí ke mně a mým fotokamarádům na mnou vymyšlené fotoexpedice :))
Promiň, ale ceny za cesty na Tvém webu jsou fakt vysoké, nicméně chápu, že když si to někdo neumí naplánovat sám, nebo se bojí vyrazit na vlastní pěst, rád využije vaše služby.
Každopádně díky za zprávu a za nabídku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: