Spolucestování Evropa

Finsko – sběr lesních plodů 7-8/2010

Honza

Hledám 1-3 spolucestující do Finska od cca 20.7. na 3-5 týdnů.
Účel: především sběr lesních plodů „cloudberries“.
Předpokládaný výdělek 50-70 Euro/den (negarantovaný)
Náklady: cca 15-18 tis. CZK / počet osob (= cestovní náklady – auto mám ) + jídlo.
Upozornění: jde o náročnou „práci“ v bažinách mezi dotěrnými komáry. Vhodné pro dobrodruhy a milovníky (milovnice) divoké přírody. Spaní ve stanech.

Jsem VŠ, 29 let, kterého minimálně dočasně omrzelo pracovat pro nadnárodní firmy. Finsky se domluvím.

Pokud máš zájem, napiš mailem něco o sobě.

Honza

Zkušenosti čtenářů

honza

Po emailech, co jsem dostal: z práce nemám pochopitelně žádnou provizi (od koho bych ji dostal???).
Sbírá se legálně v lese, kde se musí plody hledat (šance poměrně velká) a nasbírat. Pak se prodají do výkupu. Výhoda pro mě je jen to, že se podělíme o cestovní náklady a v ideálním případě poznám fajn lidi.
Jde spíš o to být v divoké přírodě a v nejlepším případě si něco přivydělat. Pokud Vám jde čistě o výdělek, hledejte jinde a vyděláte více.

Adam

Zdravím, nevím, jestli Ti došla ta zpráva na mail, narazil jsem zde na Tvůj inzerát ohledně cesty do Finska. Máš ještě nějaká místa? Díky za odpověď
Ad*****@at***.cz

jana

ahoj honzo, myslíš, že by to byla práce i pro holku? už jsi tam předtím pracoval? díky za info, j.

Petra
jana:

Do Finska se sice nechystám, ale před několika lety jsem na podobné brigádě byla. Hodně záleží na letošní úrodě. Morušky rostou hlavně v bažinách, takže sem tam se do nich někdo propadne, ale je sranda 🙂 Tenkrát nebyla skoro žádná úroda, ovšem sešla se nás parta super lidí a všichni sme se shodli na tom, že to byla vlastně taková pracovní dovolená a dokonce jedna z nejlepších, co sme zažili 🙂 Finsko stojí za navštívení!!!

jana

ahoj Honzo, měla bych zájem tam jet. zkoušela jsem ti napsat, ale maily se mi vrací. napiš mi prosím jestli je to ještě aktuální a nějaké info. Díky moc, Jana

Radim

Ahoj, taky mi nejde odeslat ti mail.
se chci zeptat jestli je ještě místo
díky 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: