HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Filipíny

Marks

Ahoj,
hledám spolucestujícího na Filipíny cca 30-40 let (ale není samozřejmě podmínka, já jen abychom si byli věkově a zájmově blíž), protože samotnému se mi nechce. Na 3 týdny (na tu dobu není třeba vízum) buď listopad/prosinec nebo leden/únor.
plánuju klasickou batůžkařinu, rozhodně ne žádné extrémní výkony, obyč hotely, ale ne blešárny. Zaletět z Manily na jih, asi na Cebu /na Mindanao nikoli/ a vzít to pak po ostrovech zpátky, kouknout na zajímavá místa, případně se někde potopit, vymést pár barů a nočních podniků – prostě pohodová pánská jízda 🙂 podrobnosti by se doladily, cestovatelské zkušenosti mám, i když na Filipínách jsem ještě nebyl, mám ale dost informací. Odhadované náklady 30-35 tis /doprava, ubytování, jídlo, vstupy…/ + co dáme za zábavu.
Napiš mail.

Zkušenosti čtenářů

Mates Scubafil

Cau…
Az tady budes, tak se zastav a privez me Hypermangan (manganistan draselny) a sumivej Aspirin C. Pokud bys chtel nejaky rady a tipy tak se ozvi. Ziju tady 10 let..
Mates

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: