Střední Asie

Expedice Kazachstan 2010

Martin

Ahoj,
hledam partka/cku na cestu do Kazachstanu. Termin odjezdu behem zari, delka „zajezdu“ cca 1 mesic mozna trochu dele. Mista navstiveni v Kazachstanu Aral,Bajkonur,AlmaAta,Astana,mesta duchu, atd. Cela cesta z CR do KZ a zpet po zemi autem. Pokud mate nekdo zajem a chcete vedet vice tak piste, diky.

Martin

Zkušenosti čtenářů

Petr Toman

ahoj Martine, platí ještě hledání parťáka na cestu do Kazachstánu? Můžeš mi písnout víc informací, pls? dík petr

Petr Toman

ahoj Martine, platí ještě hledání parťáka na cestu do Kazachstánu? Můžeš mi písnout víc informací, pls? dík petr

Martin
Petr Toman:

Ciao Petre, akce stale plati. Chci ted zacit resit viza. Presny plan nemam, v techto zemich se ani neda ridit podle planu. Urcite chci videt k vyse uvedenemu jeste neco malo z Tan-Sanu a pokud se pojede na Semey – mesta duchu, tak i Altaj. Pokud chces vedet vic, tak zkus konkretne nebo zajdem na pivo. Martin

Helena

ahoj, já bych se hrozně ráda vypravila s vámi, je ještě místo? Ozývám se sice pozdě, ale přece! Už máte přesný plán? Pokud by se vám hodil ještě někdo do party, určitě se ozvěte na [email protected], díky a zdravím, Helena

Martin
Helena:

Pozde neni nikdy. Jdu ti napsat email

cortez

2012 plán? 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: