Spolucestování Afrika

Expedice Africa overland 2009-201?

Martin

Dospel jsem k zaveru, ze ve 30 je trochu brzo zahrabat se do konce zivota v kanclu. I kdyz je mi, jasne, ze tohle je asi vystrel do tmy, ale …
Pristi rok planuju seknout s praci a na 1-2 roky se vypravit na (fotografickou spise nez cestovatelskou) expedici autem kolem Afriky. Zadny spech, kdyz se mi bude nekde libit, klidne tam na nejakou dobu zustat, obcas si i pockat na dobre svetlo, proste pohoda a zadny stres. Plan je vzit to zapadni cestou na jih a zpet vychodni, ale vzhledem k ponekud neklidne povaze tohoto kontinentu vsechno zalezi na okamzite situaci. Pevne body – chtel bych vyrazit 1.10. 2009, cca zari 2010 migrace v Masai Mara. Zpet do Evropy zima 2010-jaro 2011, ale kdo vi…
Pojedu urcite i sam, ale treba se tady najde dalsi clovek s podobnym planem, ktery by se chtel pridat, treba jenom na kus cesty.
Samozrejme vzhledem k delce a narocnosti cesty by jsme si museli „sednout“, rozhodne bych chtel pred odjezdem podniknout par spolecnych akci. Vice info mailem na mavr1 zavinac centrum dot cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: